Paris Saint-Germain zal er 'alles' aan doen om Mbappé te behouden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain zal er alles aan doen om Kylian Mbappé te behouden voor de club. Dat zei technisch directeur Leonardo in de Franse sportkrant L'Équipe. Real Madrid heeft zijn zinnen gezet op de 23-jarige aanvaller en wil hem deze zomer overnemen. Afgelopen zomer bood de Spaanse club naar verluidt al 180 miljoen euro. "Zolang er geen handtekening is gezet, zullen we alles doen wat in onze macht ligt om Kylian bij ons te houden", aldus Leonardo.
Het verhaal dat PSG de Franse aanvaller een jaarsalaris van 50 miljoen euro in het vooruitzicht heeft gesteld bovenop een 'loyaliteitsbonus' van 100 miljoen euro, deed Leonardo af als onzin. "Het klopt niet. We hebben geen specifiek aanbod gedaan. Het laatste dat we op het contract zullen zetten, is het bedrag", aldus de Braziliaan.
Mbappé zegt zelf dat hij nog geen besluit genomen over zijn toekomst. Zijn contract loopt deze zomer af. Hij heeft dit seizoen de komst van Lionel Messi naar PSG ogenschijnlijk met gemak doorstaan. Mbappé is dit seizoen de grote man in de aanval met inmiddels al 24 doelpunten op zijn naam.
PSG maakt zich op voor de return komende woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Real Madrid. De Parijse club won het thuisduel met 1-0. Mbappé maakte de treffer.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
2 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
2 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
3 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
6 uur geleden