Paris Saint-Germain zal er 'alles' aan doen om Mbappé te behouden
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain zal er alles aan doen om Kylian Mbappé te behouden voor de club. Dat zei technisch directeur Leonardo in de Franse sportkrant L'Équipe. Real Madrid heeft zijn zinnen gezet op de 23-jarige aanvaller en wil hem deze zomer overnemen. Afgelopen zomer bood de Spaanse club naar verluidt al 180 miljoen euro. "Zolang er geen handtekening is gezet, zullen we alles doen wat in onze macht ligt om Kylian bij ons te houden", aldus Leonardo.
Het verhaal dat PSG de Franse aanvaller een jaarsalaris van 50 miljoen euro in het vooruitzicht heeft gesteld bovenop een 'loyaliteitsbonus' van 100 miljoen euro, deed Leonardo af als onzin. "Het klopt niet. We hebben geen specifiek aanbod gedaan. Het laatste dat we op het contract zullen zetten, is het bedrag", aldus de Braziliaan.
Mbappé zegt zelf dat hij nog geen besluit genomen over zijn toekomst. Zijn contract loopt deze zomer af. Hij heeft dit seizoen de komst van Lionel Messi naar PSG ogenschijnlijk met gemak doorstaan. Mbappé is dit seizoen de grote man in de aanval met inmiddels al 24 doelpunten op zijn naam.
PSG maakt zich op voor de return komende woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Real Madrid. De Parijse club won het thuisduel met 1-0. Mbappé maakte de treffer.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
7 uur geleden