Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain zal er 'alles' aan doen om Mbappé te behouden

Paris Saint-Germain zal er 'alles' aan doen om Mbappé te behouden

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain zal er alles aan doen om Kylian Mbappé te behouden voor de club. Dat zei technisch directeur Leonardo in de Franse sportkrant L'Équipe. Real Madrid heeft zijn zinnen gezet op de 23-jarige aanvaller en wil hem deze zomer overnemen. Afgelopen zomer bood de Spaanse club naar verluidt al 180 miljoen euro. "Zolang er geen handtekening is gezet, zullen we alles doen wat in onze macht ligt om Kylian bij ons te houden", aldus Leonardo.

Het verhaal dat PSG de Franse aanvaller een jaarsalaris van 50 miljoen euro in het vooruitzicht heeft gesteld bovenop een 'loyaliteitsbonus' van 100 miljoen euro, deed Leonardo af als onzin. "Het klopt niet. We hebben geen specifiek aanbod gedaan. Het laatste dat we op het contract zullen zetten, is het bedrag", aldus de Braziliaan.

Mbappé zegt zelf dat hij nog geen besluit genomen over zijn toekomst. Zijn contract loopt deze zomer af. Hij heeft dit seizoen de komst van Lionel Messi naar PSG ogenschijnlijk met gemak doorstaan. Mbappé is dit seizoen de grote man in de aanval met inmiddels al 24 doelpunten op zijn naam.

PSG maakt zich op voor de return komende woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Real Madrid. De Parijse club won het thuisduel met 1-0. Mbappé maakte de treffer.

Meer uit Voetbal

Spits Højlund blijft na huurperiode definitief bij Napoli

NAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.

6 uur geleden
FC Groningen neemt Hernes definitief over van Newcastle United

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.

6 uur geleden
Nederlandse clubs leveren meer WK-deelnemers dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.

8 uur geleden
PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

21 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

21 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

23 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

23 uur geleden