Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain zal er 'alles' aan doen om Mbappé te behouden

Paris Saint-Germain zal er 'alles' aan doen om Mbappé te behouden

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain zal er alles aan doen om Kylian Mbappé te behouden voor de club. Dat zei technisch directeur Leonardo in de Franse sportkrant L'Équipe. Real Madrid heeft zijn zinnen gezet op de 23-jarige aanvaller en wil hem deze zomer overnemen. Afgelopen zomer bood de Spaanse club naar verluidt al 180 miljoen euro. "Zolang er geen handtekening is gezet, zullen we alles doen wat in onze macht ligt om Kylian bij ons te houden", aldus Leonardo.

Het verhaal dat PSG de Franse aanvaller een jaarsalaris van 50 miljoen euro in het vooruitzicht heeft gesteld bovenop een 'loyaliteitsbonus' van 100 miljoen euro, deed Leonardo af als onzin. "Het klopt niet. We hebben geen specifiek aanbod gedaan. Het laatste dat we op het contract zullen zetten, is het bedrag", aldus de Braziliaan.

Mbappé zegt zelf dat hij nog geen besluit genomen over zijn toekomst. Zijn contract loopt deze zomer af. Hij heeft dit seizoen de komst van Lionel Messi naar PSG ogenschijnlijk met gemak doorstaan. Mbappé is dit seizoen de grote man in de aanval met inmiddels al 24 doelpunten op zijn naam.

PSG maakt zich op voor de return komende woensdag in de achtste finales van de Champions League tegen Real Madrid. De Parijse club won het thuisduel met 1-0. Mbappé maakte de treffer.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

3 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

5 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

7 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

11 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

12 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

13 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

14 uur geleden