Paris Saint-Germain wint zonder Messi van Angers
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft, zonder Lionel Messi, in de Franse competitie gewonnen van Angers. In het eigen Parc des Princes deed de koploper dat met 2-1.
Halverwege leidde Angers, 0-1. Angelo Fulgini scoorde na ruim een half uur. Sofiane Boufal bereidde het doelpunt voor. Danilo Pereira maakte na bijna een uur gelijk. De Portugees deed dat met het hoofd, na een voorzet van Kylian Mbappé. Mbappé zelf zorgde voor de 2-1, door kort voor tijd een strafschop te benutten. Hij mocht op advies van de VAR aanleggen van elf meter.
Georginio Wijnaldum viel na ruim een uur in bij de Parijzenaars. Hij kopte in de slotminuten nog op de paal. Juan Bernat maakte als invaller zijn rentree. De Spanjaard kwam wegens een blessure ongeveer een jaar niet in actie.
Messi, Neymar en keeper Keylor Navas ontbraken nog bij PSG na interlandverplichtingen in Zuid-Amerika.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
8 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
15 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden