Paris Saint-Germain wint zonder Messi van Angers
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft, zonder Lionel Messi, in de Franse competitie gewonnen van Angers. In het eigen Parc des Princes deed de koploper dat met 2-1.
Halverwege leidde Angers, 0-1. Angelo Fulgini scoorde na ruim een half uur. Sofiane Boufal bereidde het doelpunt voor. Danilo Pereira maakte na bijna een uur gelijk. De Portugees deed dat met het hoofd, na een voorzet van Kylian Mbappé. Mbappé zelf zorgde voor de 2-1, door kort voor tijd een strafschop te benutten. Hij mocht op advies van de VAR aanleggen van elf meter.
Georginio Wijnaldum viel na ruim een uur in bij de Parijzenaars. Hij kopte in de slotminuten nog op de paal. Juan Bernat maakte als invaller zijn rentree. De Spanjaard kwam wegens een blessure ongeveer een jaar niet in actie.
Messi, Neymar en keeper Keylor Navas ontbraken nog bij PSG na interlandverplichtingen in Zuid-Amerika.
Meer uit Voetbal
CHATTANOOGA (ANP/AFP) - Lamine Yamal zal waarschijnlijk zondag ook niet de hele wedstrijd spelen, als Spanje voor de tweede keer tijdens het WK voetbal in actie komt tegen Saudi-Arabië. De sterspeler van FC Barcelona is herstellende van een dijbeenblessure.
44 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is zonder Quinten Timber aan de laatste training voor de tweede groepswedstrijd op het WK van zaterdag tegen Zweden begonnen. De middenvelder heeft een lichte hersenschudding overgehouden aan een botsing met een ploeggenoot op de training van donderdag en is niet inzetbaar tegen Zweden.
2 uur geledenHOUSTON (ANP) - De KNVB waarschuwt Oranjefans voor extreme hitte en een hoge luchtvochtigheid in Houston, waar het Nederlands elftal zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK tegen Zweden speelt. "Drink voldoende water. Het advies is om 1 liter water per uur te drinken. Begin hier nu alvast mee. Zoek regelmatig de schaduw of een koele plek om oververhitting te voorkomen. Daarnaast: smeer je in met zonnebrand. Voel je je niet goed? Ga direct naar de zijkant en spreek een medewerker, hulpverlener of steward aan."
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Go Ahead Eagles-doelman Jari de Busser vastgelegd. De 26-jarige Belg tekende voor vijf seizoenen bij de bekerwinnaar uit Alkmaar. De Busser kwam sinds 2024 uit voor eredivisionist Go Ahead.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich versterkt met middenvelder Charles Vanhoutte. De komst van de 29-jarige Belg van OGC Nice hing al enige tijd in de lucht. Het is de eerste aankoop van de deze maand begonnen technisch directeur Dévy Rigaux.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Verdediger Gernot Trauner vertrekt na vijf jaar bij Feyenoord. De 34-jarige Oostenrijker beschikte over een aflopend contract. "Er wacht nu een nieuw hoofdstuk voor mij en mijn familie. We weten niet wat de toekomst brengt, maar we zullen altijd dankbaar zijn voor de afgelopen vijf jaar in Rotterdam", meldt Trauner via Instagram.
7 uur geledenVERSAILLES (ANP/RTR/AFP) - De Marokkaanse voetballer Achraf Hakimi moet definitief voor de rechter verschijnen na een beschuldiging van verkrachting uit 2023. De 27-jarige verdediger van Paris Saint-Germain was in beroep gegaan tegen het dienen van de zaak bij de strafrechter, maar dat beroep is afgewezen. Het is nog onduidelijk wanneer de rechtszaak begint.
8 uur geleden