Paris Saint-Germain wint overtuigend van Olympique Marseille
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de topper in de Franse competitie tegen Olympique Marseille overtuigend gewonnen. In het Parc des Princes werd het 4-0 voor de Parijzenaars van coach Luis Enrique.
PSG komt door de zege op 11 punten. Dat zijn er 2 minder dan Stade Brest dat aan de leiding gaat in de Ligue 1. Marseille, dat afgelopen donderdag nog met 3-3 gelijkspeelde tegen Ajax, staat zevende op 9 punten.
Na een overtreding op Kylian Mbappé schoot Achraf Hakimi de thuisploeg in de 87e minuut op 1-0. Hij mikte de vrije trap goed langs de muur in het doel. Mbappé was echter dusdanig aangeslagen dat hij na een half uur alsnog gewisseld moest worden. Enkele minuten later scoorde PSG opnieuw. Een schot van afstand van Hakimi belandde op de paal en via doelman Pau López kon Randal Kolo Muani uit de rebound binnenschieten.
In de tweede helft kopte Gonçalo Ramos, die in de ploeg was gekomen voor Mbappé, op aangeven van Ousmane Dembélé de derde binnen. In tegenstelling tot de wedstrijd in Amsterdam slaagde Marseille, waar Jacques Abardonado nog altijd de opgestapte Spaanse hoofdtrainer Marcelino verving, er niet in iets terug te doen. Ramos maakte uit een counter in de slotfase nog de vierde treffer.
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
51 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
8 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
10 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
10 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
10 uur geleden