Paris Saint-Germain verslaat Monaco nu wel
MONACO (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie niet opnieuw punten verspeeld tegen AS Monaco. De koploper won de uitwedstrijd met 4-1. Beide clubs speelden afgelopen zondag in Parijs ook tegen elkaar. Dat duel eindigde in 3-3.
Paris SG leidde bij de rust met 2-0 dankzij treffers van Kylian Mbappé en Neymar (strafschop). Na de pauze kwam ook Pablo Sarabia tot scoren namens de bezoekers. In de slotfase haalde Tiemoué Bakayoko voor Monaco de nul van het scorebord waarna opnieuw Mbappé in de extra tijd voor de eindstand zorgde.
Op de ranglijst heeft nummer twee Olympique Marseille nu acht punten minder dan de titelverdediger.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Sem Steijn ontbreekt zondag bij Feyenoord in de basisopstelling. De middenvelder zit in De Kuip op de bank als de thuiswedstrijd tegen PSV om 14.30 uur begint.
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sergiño Dest keert zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord terug in het basiselftal van PSV. De Amerikaanse rechtervleugelverdediger zat dinsdag in de Champions League-ontmoeting met Napoli op de reservebank omdat hij te laat was.
18 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Ajax begint om 12.15 uur met dezelfde opstelling als tegen Chelsea aan de uitwedstrijd tegen FC Twente. Trainer John Heitinga heeft vertrouwen in de spelers die woensdag aan de aftrap verschenen voor het verloren duel in Londen (5-1). Ajax begon best aardig tegen Chelsea, maar speelde een verloren wedstrijd na een rode kaart voor Kenneth Taylor.
2 uur geledenBRENTFORD (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt gezien te hebben wat er nodig is om met zijn ploeg uit een negatieve spiraal te komen. De landskampioen verloor zaterdag bij Brentford (3-2). Het was de vierde competitienederlaag op rij.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool is het behoorlijk kwijt in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot leed bij Brentford de vierde competitienederlaag op rij. De club uit Londen won met 3-2 van de titelverdediger.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen NEC. Het aantrekkelijke duel eindigde in 2-2. PEC schoot weinig op met het punt, want de ploeg van coach Henry van der Vegt blijft in de onderste regionen hangen. NEC mag zich op de zevende plaats subtopper noemen.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles-trainer Bas Sibum is woedend op zijn aanvaller Mario Engels, die in de belangrijke uitwedstrijd tegen FC Volendam met twee gele kaarten (rood) voortijdig naar de kant moest. Volendam leidde op dat moment met 2-0, binnen de kortste keren stond het 3-0 en was het duel beslist.
16 uur geleden