Paris Saint-Germain verliest bij degradatiekandidaat Lorient
LORIENT (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de titelstrijd met Olympique Lyon een onverwachte nederlaag moeten incasseren. Met Mitchel Bakker op de bank gaf de Franse kampioen bij degradatiekandidaat Lorient een voorsprong uit handen en ging het in de blessuretijd zelfs onderuit: 3-2.
Lorient kwam na 35 minuten op voorsprong. Neymar trok de stand vlak voor rust gelijk vanaf 11 meter en benutte in de 58e minuut ook zijn tweede strafschop. PSG gaf de wedstrijd in de slotfase echter uit handen. Invaller Yoane Wissa tekende voor de gelijkmaker en in de extra tijd besliste een andere invaller, Terem Moffi, het duel in het voordeel van Lorient. Het betekende voor de nieuwe trainer Mauricio Pochettino zijn eerste nederlaag in dienst van PSG.
Lyon, dat vrijdag al met 2-1 won van Bordeaux, heeft na 22 wedstrijden aan kop van de Ligue 1 een voorsprong van 1 punt op de titelverdediger uit Parijs
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
33 minuten geledenSITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
10 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
10 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
15 uur geleden