Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain verlengt contract met trainer Pochettino

Paris Saint-Germain verlengt contract met trainer Pochettino

PARIJS (ANP) - Mauricio Pochettino heeft zijn contract als trainer van Paris Saint-Germain verlengd. De 49-jarige Argentijn is nu tot de zomer van 2023 verbonden aan de Franse topclub, waar Oranje-international Georginio Wijnaldum voetbalt.

Pochettino is pas een half jaar werkzaam bij PSG. Begin januari volgde hij de ontslagen Thomas Tuchel op. Tuchel vertrok daarna naar Chelsea (als vervanger van Frank Lampard) en won met de Londenaren de Champions League. Pochettino strandde met Paris Saint-Germain in de halve eindstrijd van de Champions League en in de Franse competitie moest de club de titel aan Lille laten.

"Ik ben echt heel blij, voor mezelf en ook voor mijn staf", reageerde Pochettino op de contractverlenging. "Het is erg belangrijk voor ons om het vertrouwen van de club te voelen en we zullen ons uiterste best doen, zodat de supporters trots zijn op Paris Saint-Germain. Twintig jaar geleden was ik aanvoerder van deze club en vandaag ben ik de coach... Het is een droom die uitkomt."

Pochettino was van 2014 tot 2019 hoofdcoach van Tottenham Hotspur. In 2019 schakelde hij met de Londenaren Ajax uit in de halve eindstrijd van de Champions League. Voor zijn periode bij Tottenham had Pochettino Espanyol en daarna Southampton onder zijn hoede.

Meer uit Voetbal

Frappart treedt toe tot scheidsrechterscommissie UEFA

NYON (ANP) - Stéphanie Frappart treedt toe tot de scheidsrechterscommissie van de Europese voetbalbond UEFA. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. De Française staat hoog aangeschreven binnen de UEFA en werd bekend als de eerste vrouwelijke scheidsrechter in zowel de Champions League als op het WK in het mannenvoetbal.

35 minuten geleden
Meteorologen: grote kans dat WK-duel Oranje vertraging oploopt

KANSAS CITY (ANP) - De kans lijkt groot dat de wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Tunesië vertraging oploopt door het voorspelde noodweer in Kansas City. Meteorologen voorspellen onweer, zware regenval en storm in de kleinste speelstad van het WK en vrezen dat het duel niet op tijd begint of onderbroken wordt. De laatste groepswedstrijd van Oranje begint om 01.00 uur in de nacht van donderdag op vrijdag (Nederlandse tijd).

41 minuten geleden
Mexico en Zuid-Afrika door, Zuid-Korea derde en Tsjechië eruit

MEXICO-STAD (ANP) - Gastland Mexico gaat als groepswinnaar naar de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre versloeg Tsjechië in het Mexico City Stadium overtuigend met 3-0. Linksback Mateo Chávez van AZ maakte het eerste doelpunt voor 'El Tri'.

9 uur geleden
Mexicaanse keeper Ochoa krijgt als invaller speeltijd op zesde WK

MEXICO-STAD (ANP) - Guillermo Ochoa heeft bij zijn zesde deelname aan het wereldkampioenschap voetbal speeltijd gekregen. De 40-jarige Mexicaanse doelman werd woensdag (plaatselijke tijd) in de derde en laatste groepswedstrijd tegen Tsjechië door bondscoach Javier Aguirre in de 78e minuut als invaller in het veld gebracht. Mexico leidde op dat moment met 2-0 en was na twee duels al zeker van een plaats in de knock-outfase. Aguirre kon Ochoa daarom dat bijzondere moment gunnen.

9 uur geleden
Trainer Ouahbi: Marokkaanse spelers moeten geloven in wereldtitel

ATLANTA (ANP) - De Marokkaanse internationals moeten geloven dat ze als eerste Afrikaanse land de wereldtitel kunnen winnen. Dat zei bondscoach Mohamed Ouahbi nadat hij zich met zijn elftal voor de zestiende finales had geplaatst. Daarin is mogelijk het Nederlands elftal de tegenstander.

10 uur geleden
Infantino herhaalt dat er geen Pride Match op het WK plaatsvindt

SEATTLE (ANP) - Gianni Infantino heeft nogmaals herhaald dat er vrijdag in Seattle geen officiële Pride Match op het WK voetbal plaatsvindt. De FIFA-voorzitter wil hiermee de verwarring wegnemen, die volgens de wereldvoetbalfederatie is ontstaan rondom de wedstrijd tussen Egypte en Iran. "Er vindt vrijdag een WK-duel plaats in Seattle en op dezelfde dag worden er door andere organisaties verschillende evenementen gehouden. De twee zijn niet met elkaar verbonden", aldus een woordvoerder van de FIFA tegen het ANP.

10 uur geleden
Bondscoach Ancelotti: Oranje heeft meer ervaring dan Japan

MIAMI (ANP) - Bondscoach Carlo Ancelotti van Brazilië heeft niet echt een voorkeur voor een tegenstander in de zestiende finales van het WK. "Nederland heeft meer ervaring dan Japan, dat de laatste jaren echter ook veel goede resultaten heeft geboekt. Zweden heeft veel potentie", zei de Italiaan na een zege op Schotland in Miami (3-0).

10 uur geleden