Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain verder in Franse beker

Paris Saint-Germain verder in Franse beker

PAU (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de laatste acht van de strijd om de nationale beker van Frankrijk bereikt. De landskampioen won woensdag bij Pau, 2-0. Pau komt uit op het derde niveau van het Franse voetbal.

Halverwege leidde PSG met 1-0. De Argentijn Leandro Paredes scoorde na een klein half uur. De Spanjaard Pablo Sarabia maakte er kort na rust 2-0 van.

De Nederlandse verdediger Mitchel Bakker (19) viel ongeveer een kwartier voor tijd in bij de club uit Parijs. Hij kwam de afgelopen zomer over van Jong Ajax. Het was zijn debuut bij de Europese topclub.

Lille werd verrassend uitgeschakeld door SAS Épinal, dat uitkomt op het vierde niveau. In eigen huis wonnen de veredelde amateurs met 2-1.

Eerder plaatsten onder andere Stade Rennes, Dijon en Saint-Etienne zich voor de kwartfinales.

Meer uit Voetbal

Chelsea neemt Argentijnse doelman Martínez over van Aston Villa

LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea heeft doelman Emiliano Martínez overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige keeper die in 2022 met Argentinië wereldkampioen werd en dit jaar de WK-finale verloor van Spanje, heeft in Londen een contract voor drie seizoenen getekend.

17 minuten geleden
KNVB wil andere opzet FIFA én internationale top organiseren

ZEIST (ANP) - De KNVB wil niet alleen een andere FIFA-voorzitter dan Gianni Infantino, maar pleit ook voor een andere opzet bij de wereldvoetbalbond. Daarvoor stelt de Nederlandse voetbalbond voor om een internationale top over de toekomst van FIFA te organiseren in Amsterdam.

1 uur geleden
Ajax voegt transfervrije Sofyan Amrabat aan selectie toe

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Sofyan Amrabat aan de selectie toegevoegd. De 30-jarige verdedigende middenvelder heeft in Amsterdam een contract getekend tot en met 30 juni 2028.

2 uur geleden
Messi leidt Inter Miami met vier goals naar ruime zege

MIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.

2 uur geleden
Schuurs na treffer bij rentree: het was alsof ik in een droom zat

ZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.

12 uur geleden
Chery en 'herintreder' Schuurs bezorgen NEC zege bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.

13 uur geleden
AZ blijft foutloos in Eredivisie na thuiszege op Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.

15 uur geleden