Paris Saint-Germain verder in Franse beker
PAU (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de laatste acht van de strijd om de nationale beker van Frankrijk bereikt. De landskampioen won woensdag bij Pau, 2-0. Pau komt uit op het derde niveau van het Franse voetbal.
Halverwege leidde PSG met 1-0. De Argentijn Leandro Paredes scoorde na een klein half uur. De Spanjaard Pablo Sarabia maakte er kort na rust 2-0 van.
De Nederlandse verdediger Mitchel Bakker (19) viel ongeveer een kwartier voor tijd in bij de club uit Parijs. Hij kwam de afgelopen zomer over van Jong Ajax. Het was zijn debuut bij de Europese topclub.
Lille werd verrassend uitgeschakeld door SAS Épinal, dat uitkomt op het vierde niveau. In eigen huis wonnen de veredelde amateurs met 2-1.
Eerder plaatsten onder andere Stade Rennes, Dijon en Saint-Etienne zich voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is het seizoen begonnen met een 1-0-zege op FC Twente. Luca Oyen maakte het enige doelpunt van de wedstrijd in Friesland.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Jorthy Mokio en Julian Brandt hebben Ajax aan een uitzege op PEC Zwolle (0-2) geholpen. Beide invallers sloegen toe toen de thuisploeg al even met tien man speelde. Sherel Floranus kreeg in de 57e minuut een rode kaart voor een zware overtreding op Lucas Rosa.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de eigen Euroborg met 2-1 van FC Utrecht gewonnen. Het elftal van Dick Lukkien had de zege te danken aan doelpunten van de IJslander Brynjólfur Willumsson en Thom van Bergen. Adrian Blake scoorde voor FC Utrecht.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - De wedstrijd tussen PEC Zwolle en Ajax is vlak voor rust even stilgelegd vanwege een medisch noodgeval op de tribune. Het duel werd na een paar minuten weer hervat bij een stand van 0-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read haalde opgelucht adem na de 1-0-overwinning van Feyenoord bij Sparta. "We hadden heel veel kansen die we niet afmaakten. Op het einde was het daarom nog zwaar. Maar we hebben het overleefd", zei de rechtsback van Feyenoord na afloop tegen ESPN.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is met een 1-0-overwinning bij Sparta aan de competitie begonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst had zondag in de stadsderby op Het Kasteel voor de zege genoeg aan een doelpunt van Luciano Valente.
8 uur geleden