Paris Saint-Germain verder in Franse beker
PAU (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de laatste acht van de strijd om de nationale beker van Frankrijk bereikt. De landskampioen won woensdag bij Pau, 2-0. Pau komt uit op het derde niveau van het Franse voetbal.
Halverwege leidde PSG met 1-0. De Argentijn Leandro Paredes scoorde na een klein half uur. De Spanjaard Pablo Sarabia maakte er kort na rust 2-0 van.
De Nederlandse verdediger Mitchel Bakker (19) viel ongeveer een kwartier voor tijd in bij de club uit Parijs. Hij kwam de afgelopen zomer over van Jong Ajax. Het was zijn debuut bij de Europese topclub.
Lille werd verrassend uitgeschakeld door SAS Épinal, dat uitkomt op het vierde niveau. In eigen huis wonnen de veredelde amateurs met 2-1.
Eerder plaatsten onder andere Stade Rennes, Dijon en Saint-Etienne zich voor de kwartfinales.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
16 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
16 uur geleden