Paris Saint-Germain treft Ronaldo tijdens seizoensvoorbereiding
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain speelt komende zomer in Japan een oefenwedstrijd tegen het Saudische Al-Nassr, de club van Cristiano Ronaldo. Het duel maakt deel uit van de voorbereiding van PSG op het nieuwe seizoen.
Naast Al-Nassr treft Paris Saint-Germain in Japan ook Champions League-finalist Internazionale en Cerezo Osaka uit de Japanse J-League. De wedstrijd tegen Al-Nassr staat op 25 juli op het programma, het duel met Cerezo Osaka volgt drie dagen later, het treffen met Inter is op 1 augustus.
Er zal in Japan geen weerzien zijn tussen de oude rivalen Ronaldo en Lionel Messi. De Argentijnse sterspeler heeft zijn laatste wedstrijd voor Paris Saint-Germain gespeeld, bevestigde trainer Christophe Galtier van de Parijse topclub donderdag. Het Franse persbureau AFP meldde eerder dat Messi rond zou zijn met een club in Saudi-Arabië.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
1 dag geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
1 dag geleden