Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain thuis niet langs Monaco

Paris Saint-Germain thuis niet langs Monaco

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst puntenverlies geleden in de Franse voetbalcompetitie. De regerend landskampioen kwam in de thuiswedstrijd tegen AS Monaco niet verder dan 1-1.

Kevin Volland zette Monaco na 20 minuten op voorsprong en pas in de 70e minuut maakte Neymar gelijk, uit een penalty. De strafschop werd toegekend na een overtreding op de Braziliaan, die vervolgens zelf achter de bal ging staan. Voor Neymar was het al zijn zesde doelpunt van het seizoen. Ook in de eerste drie competitiewedstrijden van PSG wist hij te scoren.

In de laatste 20 minuten wist de thuisploeg de 2-1 niet meer te maken. Lionel Messi werd vlak voor tijd naar de kant gehaald voor Pablo Sarabia. Net voor rust raakte Messi de paal, net als Kylian Mbappé in de rebound.

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

1 uur geleden
FC Twente-trainer Van den Brom 'met vertrouwen' naar De Kuip

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente ziet de uitwedstrijd van zondag tegen Feyenoord met vertrouwen tegemoet. "We hebben de afgelopen wedstrijden steeds meer een FC Twente gezien dat speelt zoals we willen spelen. Dat willen we zondag bevestigen. Ons spel kan in bepaalde fases beter, maar de laatste duels geven ons vertrouwen. Feyenoord - FC Twente is een wedstrijd om naar uit te kijken", zegt hij op de website van FC Twente.

1 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski keert terug van hamstringblessure

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona-spits Robert Lewandowski is hersteld van zijn hamstringblessure en keert terug in de selectie van de Spaanse kampioen. Dat zei Barcelona-coach Hansi Flick op een persconferentie, een dag voor de ontmoeting met Villarreal in de Spaanse competitie. Lewandowski (37) miste de laatste twee wedstrijden vanwege hamstringklachten.

1 uur geleden
Marokko-aanvoerder Hakimi op tijd hersteld voor Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.

2 uur geleden
Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

17 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

18 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

18 uur geleden