Paris Saint-Germain start met Neymar en Mbappé tegen Dortmund
DORTMUND (ANP) - Paris Saint-Germain begint de uitwedstrijd tegen Borussia Dortmund in de achtste finales van de Champions League met Neymar en Kylian Mbappé in het basiselftal. De twee belangrijke aanvallers ontbraken afgelopen weekeinde in het competitieduel met Amiens (4-4). Nu zijn ze weer fit genoeg.
Mitchel Bakker zit niet bij de selectie van de Franse koploper. De jonge Nederlandse verdediger debuteerde tegen Amiens in de Franse competitie, nadat hij dat eerder ook al in de beker had gedaan. PSG heeft hem echter niet ingeschreven voor de Champions League. De Franse topclub was de afgelopen seizoenen vaak een van de belangrijkste titelkandidaten in de Champions League, maar strandde steeds voortijdig.
Bij Dortmund speelt aanvoerder Lukasz Piszczek zijn vijftigste duel in de Champions League. Trainer Lucien Favre kiest voor dezelfde elf basisspelers als afgelopen vrijdag tegen Eintracht Frankfurt. Dortmund won dat competitieduel met 4-0.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan is aan een pijnlijke nederlaag in de Serie A ontsnapt. De koploper stond na negentig minuten met 2-1 achter tegen hekkensluiter Pisa, maar kwam nog tot 2-2 dankzij een treffer van Zachary Athekame in blessuretijd.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heerenveen is er in de Eredivisie niet in geslaagd te winnen van NAC Breda. Het na rust spectaculaire duel in Friesland eindigde in 3-3. Invaller Mohamed Nassoh redde in de 94e minuut een punt voor NAC.
1 uur geledenDÜSSELDORF (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters hebben de eerste wedstrijd tegen Frankrijk in de halve finale van de Nations League gewonnen. In Düsseldorf maakte spits Klara Bühl voor ruim 37.000 toeschouwers in de 79e minuut het enige doelpunt: 1-0. De tweede ontmoeting is dinsdag in Caen.
3 uur geledenGDANSK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste wedstrijd onder leiding van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink niet kunnen winnen. In Gdansk eindigde een tegenvallende oefenwedstrijd tegen Polen in 0-0.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Oranje-international Xavi Simons moet bij Tottenham Hotspur met meer intensiteit gaan spelen. Dat zei trainer Thomas Frank vrijdag tijdens een persconferentie, voorafgaand aan de uitwedstrijd van zondag tegen Everton.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft een bijna fitte selectie voor het thuisduel van zondag met Ajax. Alleen Max Bruns en Mathias Kjølø zijn niet inzetbaar. Vergeleken met het laatste duel met NEC sluiten Daouda Weidmann en Naci Ünüvar weer aan.
9 uur geleden