Paris Saint-Germain rekent ook af met Lyon: 4-2.
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd na een overwinning op Olympique Lyon: 4-2. De ploeg van coach Thomas Tuchel kwam in het eigen Parc des Princes met 3-0 voor, zag Lyon terugkomen tot 3-2, maar nam tegen het einde van de wedstrijd toch weer afstand. De voorsprong op nummer twee Olympique Marseille is al 12 punten. Lyon is de nummer negen in Frankrijk.
Angel De María opende de score voor PSG, Kylian Mbappé maakte er voor rust 2-0 van. De Braziliaan Marçal van Lyon gaf de thuisploeg een nog comfortabeler voorsprong door kort na rust een eigen doelpunt te maken. Lyon knokte zich vervolgens terug in de wedstrijd via doelpunten van Martin Terrier en Moussa Dembélé, maar verder lieten de Parijzenaars het niet komen. Edinson Cavani gaf PSG extra lucht door er 4-2 van te maken.
Kenny Tete viel in de tweede helft in bij Lyon. Bij PSG zat Mitchell Bakker de hele wedstrijd op de reservebank.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
8 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
18 uur geleden