Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain rekent ook af met Lyon: 4-2.

Paris Saint-Germain rekent ook af met Lyon: 4-2.

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd na een overwinning op Olympique Lyon: 4-2. De ploeg van coach Thomas Tuchel kwam in het eigen Parc des Princes met 3-0 voor, zag Lyon terugkomen tot 3-2, maar nam tegen het einde van de wedstrijd toch weer afstand. De voorsprong op nummer twee Olympique Marseille is al 12 punten. Lyon is de nummer negen in Frankrijk.

Angel De María opende de score voor PSG, Kylian Mbappé maakte er voor rust 2-0 van. De Braziliaan Marçal van Lyon gaf de thuisploeg een nog comfortabeler voorsprong door kort na rust een eigen doelpunt te maken. Lyon knokte zich vervolgens terug in de wedstrijd via doelpunten van Martin Terrier en Moussa Dembélé, maar verder lieten de Parijzenaars het niet komen. Edinson Cavani gaf PSG extra lucht door er 4-2 van te maken.

Kenny Tete viel in de tweede helft in bij Lyon. Bij PSG zat Mitchell Bakker de hele wedstrijd op de reservebank.

Meer uit Voetbal

AC Milan laat punten liggen in thuiswedstrijd tegen Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel punten laten liggen tegen Sassuolo. Het duel in San Siro eindigde in 2-2. Daardoor komt Milan op 31 punten, evenveel als Napoli, dat op bezoek gaat bij Udinese. Internazionale, derde met 30 punten, speelt nog een uitwedstrijd tegen Genoa.

1 uur geleden
Heerenveen voorbij Sparta na ruime zege op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - Sparta is op eigen veld hard onderuitgegaan tegen sc Heerenveen. De Friezen wonnen in Rotterdam met 3-0 en passeren daarmee Sparta op de ranglijst van de Eredivisie.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Ueda, Watanabe en Nieuwkoop tegen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ayase Ueda begint met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De Japanse spits was afgelopen donderdag onvoldoende fit om aan het verloren uitduel met het Roemeense FCSB (4-3) te beginnen. De topscorer van de Eredivisie was ziek geweest en kwam daardoor als invaller in het veld.

2 uur geleden
Ajax begint met Steur aan thuiswedstrijd tegen Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die nog geblesseerd is.

2 uur geleden
Duel Levante - Villarreal afgelast door voorspeld noodweer

VALENCIA (ANP/RTR) - Het Spaanse competitieduel tussen Levante en Villarreal gaat zondag niet door. Aan de Spaanse oostkust wordt noodweer verwacht, waarna de Spaanse voetbalbond RFEF besloot de wedstrijd in Valencia af te gelasten. Villarreal is de nummer 3 in La Liga, Levante staat laatste.

2 uur geleden
Real Sociedad ontslaat coach Francisco na slechte resultaten

SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.

4 uur geleden
Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

15 uur geleden