Paris Saint-Germain opent seizoen in Frankrijk met zege
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe Franse voetbalseizoen, waarin titelverdediger OSC Lille móét worden onttroond, begonnen met een zuinige overwinning in de uitwedstrijd tegen Troyes. Heel overtuigend ging dat niet: 1-2. De ploeg is dan ook nog lang niet op oorlogssterkte.
De veelvoudig landskampioen, die dank zij schatrijke eigenaren zo nodig honderden miljoenen kan besteden aan nog meer talent, Lionel Messi bijvoorbeeld, kreeg een schok toegediend door de Marokkaanse verdediger Oualid El Hijjam, die namens promovendus Troyes de score opende in de 9e minuut.
Het antwoord van PSG, met Kylian Mbappé en Mauro Icardi in de voorste aanvalslijn, liet eenmaal wakker geschud niet lang op zich wachten. Achraf Hakimi en Icardi hadden succes op aangeven van respectievelijk Ander Herrera en Mbappé. De Nederlandse aanwinst Georginio Wijnaldum startte in de Parijse superformatie, waarin onder anderen Neymar nog ontbrak, rechts op het middenveld. De Oranje-international maakte de 90 minuten vol.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Liverpool is uitgeschakeld in de FA Cup. Het elftal van trainer Arne Slot verloor in de kwartfinale met 4-0 bij Manchester City. Liverpool strandde eerder dit seizoen al in de League Cup en staat in de Premier League vijfde. De club doet qua prijzen alleen nog mee in de Champions League, waar woensdag in de kwartfinale de eerste ontmoeting met Paris Saint-Germain wacht.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman, Paul Wanner en Mauro Júnior keren zaterdag tegen FC Utrecht terug in het basiselftal van PSV. Het drietal zat in de vorige competitiewedstrijd tegen Telstar nog op de reservebank, na net hersteld te zijn van blessures.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
4 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
18 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
20 uur geleden