
'Paris Saint-Germain ontslaat trainer Tuchel'
PARIJS (ANP) - Thomas Tuchel is vermoedelijk niet lang meer trainer van Paris Saint-Germain. De Duitse krant Bild en de Franse krant L'Équipe melden dat de Duitse trainer per direct moet vertrekken.
Paris Saint-Germain won woensdag in de Franse competitie nog met 4-0 van RC Strasbourg en staat na zeventien speelronden op de derde plaats in de Ligue 1 met 1 punt achterstand op Olympique Lyon en Lille.
Tuchel werd in juni 2018 aangesteld door Paris Saint-Germain dat een jaar later zijn contract verlengde tot de zomer van 2021. Tussentijds waren er al eerder berichten over een vertrek van Tuchel, die geregeld het verwijt kreeg dat hij Paris Saint-Germain niet aantrekkelijk liet voetballen.
Paris Saint-Germain verloor afgelopen seizoen de finale van de Champions League met 1-0 van Bayern München. Zowel in 2019 als 2020 behaalde Tuchel met de Parijzenaars de Franse landstitel. Afgelopen seizoen won hij ook de Coupe de France en de Coupe de La Ligue.
De 47-jarige Tuchel was eerder hoofdcoach bij Mainz (2009-2014) en Borussia Dortmund (2015-2017). Met Borussia won hij in 2017 de Duitse beker.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse roept aanhangers van de club op om donderdag naar de rechtbank in Utrecht te komen. Daar dient dan om 13.30 uur een kort geding van de Arnhemse club tegen de KNVB om het afnemen van de proflicentie terug te draaien. Vorige week stelde de beroepscommissie Vitesse in het ongelijk nadat de voetbalclub een uitspraak van de licentiecommissie had aangevochten.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Rick Meissen verlaat Sparta Rotterdam voor Excelsior. De 23-jarige verdediger heeft overeenstemming bereikt over een tweejarig contract bij de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
3 uur geledenNYON (ANP) - Als Feyenoord het tweeluik met Fenerbahçe wint, strijdt de club in de play-offs tegen Benfica of OGC Nice om een plek in het hoofdtoernooi van de Champions League. Dat heeft de loting op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon bepaald.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Chuba Akpom staat plotseling in de belangstelling van meerdere Engelse clubs. Volgens Sky Sports wil Ipswich Town de spits van Ajax overnemen.
4 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund is zonder Sébastien Haller op trainingskamp naar Saalfelden gegaan. De spits is ziek en reist mogelijk later deze week naar Oostenrijk.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Justice for Players gaat een claim indienen bij de wereldvoetbalbond FIFA, de KNVB, en nationale bonden van Duitsland, Frankrijk, België en Denemarken. Dat kondigt de Nederlandse stichting aan op de eigen website.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft geen ernstige blessure opgelopen in het duel van Inter Miami met het Mexicaanse Necaxa. Volgens zijn Amerikaanse club kampt de Argentijnse aanvaller met een lichte spierblessure in zijn rechterbeen. Inter Miami meldt niet wanneer Messi weer kan spelen.
6 uur geleden