Paris Saint-Germain naast Lille na zege op Nice
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is aan kop van de ranglijst van de Franse voetbalcompetitie op gelijke hoogte gekomen met Lille. De titelverdediger onder leiding van de Argentijnse coach Mauricio Pochettino won van Nice, 2-1. PSG en Lille hebben beide 54 punten. Lille, komende week tegenstander van Ajax in de Europa League, heeft nog wel een wedstrijd extra te gaan.
Halverwege leidde de kampioen door een doelpunt van Julian Draxler. De Duitser scoorde in de rebound. Vlak na de hervatting werd het gelijk door de Portugees Rony Lopes. Een kwartier voor tijd kwam PSG echter opnieuw op voorsprong. De Italiaan Moise Kean scoorde.
De Nederlanders Xavi Simons en Mitchel Bakker zaten op de bank bij de Parijzenaars. Bakker viel in de slotfase nog wel in. De Braziliaanse vedette Neymar ontbrak bij de titelverdediger wegens een blessure.
Lyon, van Memphis Depay, kan de koplopers later zaterdag inhalen als het wint van Montpellier.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Marokko en Brazilië zijn het WK voetbal in het Amerikaanse East Rutherford in groep C met een 1-1-gelijkspel begonnen. De kampioen van Afrika kwam via PSV'er Ismael Saibari op voorsprong tegen de vijfvoudig wereldkampioen, maar zag Brazilië door een treffer van Vinícius Júnior nog voor rust op gelijke hoogte komen.
35 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen verdedigt zondag het doel van het Nederlands elftal in het eerste WK-duel met Japan. "Hij is fit en gaat starten", zei bondscoach Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.
45 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Memphis Depay is voldoende fit voor een basisplaats in het eerste duel op het WK tegen Japan. Dat vertelde Ronald Koeman op zijn laatste persconferentie voor de wedstrijd in het Dallas Stadium.
49 minuten geledenARLINGTON (ANP) - Ko Itakura verwacht dat Japan zondag goed voorbereid aan het eerste WK-duel met Nederland begint. "We weten heel goed hoe sterk hun spelers zijn", vertelde de verdediger van Ajax aan verslaggevers uit zijn geboorteland. "We hebben ze stuk voor stuk geanalyseerd en we hebben op de training geoefend op een manier waarop we ze kunnen opvangen."
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - PSV'er Ismael Saibari heeft een basisplaats bij Marokko in de kraker tegen vijfvoudig wereldkampioen Brazilië op het WK voetbal. De wedstrijd in groep C begint om 00.00 uur in de nacht van zaterdag op zondag in het MetLife Stadium van East Rutherford.
2 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Qatar heeft zijn eerste punt ooit behaald op het WK voetbal. De Aziatische ploeg stond de hele wedstrijd in het Bay Area Stadium van San Francisco onder druk tegen een oppermachtig Zwitserland en leek met 1-0 te verliezen, maar diep in blessuretijd kopte Boualem Khoukhi de onverwachte gelijkmaker binnen.
3 uur geledenWENEN/SAN FRANCISCO (ANP/DPA) - Ralf Rangnick heeft zijn contract als bondscoach van Oostenrijk verlengd. Dat meldde de Oostenrijkse voetbalbond ÖFB enkele dagen voor de eerste groepswedstrijd van de nationale ploeg op het WK voetbal tegen Jordanië.
5 uur geleden