Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain na gelijkspel kampioen van Frankrijk

Paris Saint-Germain na gelijkspel kampioen van Frankrijk

STRAATSBURG (ANP) - Paris Saint-Germain is opnieuw voetbalkampioen van Frankrijk. De formatie van trainer Christophe Galtier speelde zaterdag gelijk bij RC Strasbourg (1-1) en had aan het punt voldoende om de concurrentie definitief achter zich te laten. Achtervolger Lens won nog wel bij Ajaccio (3-0), maar dat mocht niet meer baten.

Lionel Messi zette PSG na bijna een uur op voorsprong. De Argentijn nam de bal mee op aangeven van Kylian Mbappé en rondde onberispelijk af. Kevin Gameiro maakte in de 79e minuut gelijk. Hij scoorde in de rebound. De derde grote ster van PSG, Neymar, is al langere tijd geblesseerd.

De titel ten spijt beleeft Paris Saint-Germain geen florissant seizoen. Vooral de vroegtijdige uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München drukte de stemming. Messi werd door de fans gezien als een van de schuldigen. De kans dat de vedette ook volgend seizoen nog in Parijs speelt lijkt uitermate klein.

Voor de Parijzenaars is het de tweede titel op rij, de vijfde in zes jaar en de negende in elf seizoenen. Alleen Monaco (2017) en Lille (2021) konden die reeks van PSG een keer doorbreken. Met elf titels in totaal is PSG nu bovendien recordhouder in Frankrijk. Saint-Etienne werd tien keer kampioen.

Meer uit Voetbal

AZ twee jaar langer door met trainer Echteld

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.

51 minuten geleden
Grasmat ligt in stadion New Jersey voor finale WK voetbal

NEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.

1 uur geleden
Voetbalbond Curaçao voelt niets voor terugkeer coach Advocaat

DEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.

2 uur geleden
Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

3 uur geleden
Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

15 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

17 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

17 uur geleden