Paris Saint-Germain moet Neymar vier weken missen
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet het vier weken doen zonder aanvaller Neymar. De 29-jarige Braziliaan heeft woensdagavond een dijbeenblessure opgelopen in het bekerduel met Caen, meldt de club.
Na medisch onderzoek is vastgesteld dat het herstel ongeveer vier weken zal duren. Neymar zal daardoor in ieder geval het eerste duel in de achtste finales van de Champions League met FC Barcelona missen. PSG speelt op 16 februari eerst uit in Barcelona. Het tweede duel is op 10 maart.
Eerder meldde de Franse landskampioen al dat Ángel Di María ontbreekt bij de wedstrijd tegen Barcelona. De Argentijn liep afgelopen zondag in het duel met Olympique Marseille een blessure aan het rechterdijbeen op.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
6 uur geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
15 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
17 uur geleden