Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain moet Neymar vier weken missen

Paris Saint-Germain moet Neymar vier weken missen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet het vier weken doen zonder aanvaller Neymar. De 29-jarige Braziliaan heeft woensdagavond een dijbeenblessure opgelopen in het bekerduel met Caen, meldt de club.

Na medisch onderzoek is vastgesteld dat het herstel ongeveer vier weken zal duren. Neymar zal daardoor in ieder geval het eerste duel in de achtste finales van de Champions League met FC Barcelona missen. PSG speelt op 16 februari eerst uit in Barcelona. Het tweede duel is op 10 maart.

Eerder meldde de Franse landskampioen al dat Ángel Di María ontbreekt bij de wedstrijd tegen Barcelona. De Argentijn liep afgelopen zondag in het duel met Olympique Marseille een blessure aan het rechterdijbeen op.

Meer uit Voetbal

Van de Beek maanden uitgeschakeld bij Girona na hieloperatie

GIRONA (ANP) - Girona-middenvelder Donny van de Beek is vier tot vijf maanden uitgeschakeld door een hielblessure. De oud-Ajacied (28) is geopereerd en heeft tot na de start van het nieuwe seizoen nodig om daarvan te herstellen, meldde zijn club.

1 uur geleden
'Alles ging erin' bij vier treffers Sørloth voor Atlético

MADRID (ANP/AFP) - "Ik had gewoon zo'n dag", zei voormalig FC Groningen-spits Alexander Sørloth na zijn vier treffers voor Atlético Madrid tegen Real Sociedad (4-0). Zijn hattrick in de eerste elf minuten betekende de snelste ooit in La Liga. "De bal leek automatisch op mijn voet te vallen, alles ging erin", reageerde de Noor bij sportzender DAZN.

4 uur geleden
Union Sint-Gillis verslaat Anderlecht en blijft koploper

BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.

13 uur geleden
Sørloth leidt Atlético met vier treffers naar zege op Sociedad

MADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.

14 uur geleden
Sparta wint bij Almere City en strijdt om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.

14 uur geleden
Hamburger SV keert na zeven jaar terug in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.

14 uur geleden
Fortuna-Sittard wint van NAC Breda en houdt kans op play-offs

SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.

16 uur geleden