Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain met Wijnaldum te sterk voor Strasbourg

Paris Saint-Germain met Wijnaldum te sterk voor Strasbourg

PARIJS (ANP) - Nog zonder Lionel Messi heeft Paris Saint-Germain ook de tweede wedstrijd in de Franse competitie gewonnen. In het Parc des Princes van de Franse hoofdstad werd Strasbourg verslagen, 4-2. Georginio Wijnaldum was basisspeler in de formatie van de Argentijnse coach Mauricio Pochettino. Hij werd enkele minuten voor tijd vervangen.

Al na 3 minuten kwamen de Parijzenaars op voorsprong. Mauro Icardi scoorde na een voorzet van Abdou Diallo. Daarna was het de beurt van Kylian Mbappé om op te vallen. Eerst schot de Franse international zelf min of meer raak via het hoofd van een tegenstander Ludovic Ajorque, vervolgens stelde hij Julian Draxler in staat nummer drie van dichtbij in te tikken.

Na de hervatting kreeg het duel een onverwachte wending. Door doelpunten van Kevin Gameiro en Ludovic Ajorque kwam Strasbourg dichterbij. Alexander Djiku van de bezoekers werd zo'n 10 minuten voor het einde uit het veld gestuurd. Daarna maakte Pablo Sarabia de 4-2, opnieuw zorgde Mbappé voor de assist.

Mbappé

Opvallend was dat bij het presenteren van de opstellingen vooraf Mbappé door zijn eigen fans werd uitgefloten. Reden is vermoedelijk dat hij zijn aflopende contract vooralsnog niet heeft verlengd.

Naast Messi ontbrak ook Neymar nog, evenmin geheel 'wedstrijdfit'. Voor Wijnaldum, jarenlang een vaste waarde voor Liverpool, was het zijn debuut in de Ligue 1. Voor het begin werd Messi, samen met de andere aanwinsten Sergio Ramos, Achraf Hakimi, Wijnaldum, en Gianluigi Donnarumma aan het publiek in het stadion gepresenteerd.

Meer uit Voetbal

Real Sociedad naar finale Spaanse beker na zege op Athletic Club

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.

15 uur geleden
Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

17 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

17 uur geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

17 uur geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

18 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

20 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

21 uur geleden