Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paris Saint-Germain met Wijnaldum te sterk voor Strasbourg

Paris Saint-Germain met Wijnaldum te sterk voor Strasbourg

PARIJS (ANP) - Nog zonder Lionel Messi heeft Paris Saint-Germain ook de tweede wedstrijd in de Franse competitie gewonnen. In het Parc des Princes van de Franse hoofdstad werd Strasbourg verslagen, 4-2. Georginio Wijnaldum was basisspeler in de formatie van de Argentijnse coach Mauricio Pochettino. Hij werd enkele minuten voor tijd vervangen.

Al na 3 minuten kwamen de Parijzenaars op voorsprong. Mauro Icardi scoorde na een voorzet van Abdou Diallo. Daarna was het de beurt van Kylian Mbappé om op te vallen. Eerst schot de Franse international zelf min of meer raak via het hoofd van een tegenstander Ludovic Ajorque, vervolgens stelde hij Julian Draxler in staat nummer drie van dichtbij in te tikken.

Na de hervatting kreeg het duel een onverwachte wending. Door doelpunten van Kevin Gameiro en Ludovic Ajorque kwam Strasbourg dichterbij. Alexander Djiku van de bezoekers werd zo'n 10 minuten voor het einde uit het veld gestuurd. Daarna maakte Pablo Sarabia de 4-2, opnieuw zorgde Mbappé voor de assist.

Mbappé

Opvallend was dat bij het presenteren van de opstellingen vooraf Mbappé door zijn eigen fans werd uitgefloten. Reden is vermoedelijk dat hij zijn aflopende contract vooralsnog niet heeft verlengd.

Naast Messi ontbrak ook Neymar nog, evenmin geheel 'wedstrijdfit'. Voor Wijnaldum, jarenlang een vaste waarde voor Liverpool, was het zijn debuut in de Ligue 1. Voor het begin werd Messi, samen met de andere aanwinsten Sergio Ramos, Achraf Hakimi, Wijnaldum, en Gianluigi Donnarumma aan het publiek in het stadion gepresenteerd.

Meer uit Voetbal

Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

48 minuten geleden
Curaçao op WK tegen Duitsland, Ivoorkust en Ecuador

WASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.

49 minuten geleden
Nederlands elftal op WK in groep F

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.

1 uur geleden
Oranje tegen Japan en Tunesië op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan en Tunesië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

1 uur geleden
Openingsduel WK tussen Mexico en Zuid-Afrika in Aztekenstadion

WASHINGTON (ANP) - Het openingsduel op het WK voetbal van 2026 wordt gespeeld tussen Mexico en Zuid-Afrika. De eerste wedstrijd van Groep A wordt op 11 juni in het Aztekenstadion van Mexico-Stad gespeeld. Het is de derde keer dat er een WK voetbal in Mexico wordt gespeeld. De Verenigde Staten en Canada zijn de twee andere gastlanden.

1 uur geleden
Nederlands elftal speelt tegen Japan op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

1 uur geleden
Infantino opent loting met enthousiaste speech

WASHINGTON (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft er alle vertrouwen in dat het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een groot succes wordt. "Het WK 2026 zal het grootste evenement in de historie worden en dit zorgt voor geluk over de hele wereld", zei hij vlak voor de loting in het Kennedy Center van Washington.

2 uur geleden