Paris Saint-Germain maakt geen fout tegen Lille
PARIJS (ANP) - Koploper Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie een 3-1-zege geboekt op subtopper Lille. De ploeg van Luis Enrique poetste in het eigen Parc des Princes een vroege achterstand weg.
Yusuf Yazici zette Lille al in de 6e minuut op voorsprong, maar Gonçalo Ramos tekende vier minuten later alweer voor de gelijkmaker. Een eigen doelpunt van Lille-verdediger Alexsandro Ribeiro bezorgde PSG even later een 2-1-voorsprong, waarna Randal Kolo Muani in de 80e minuut de eindstand op het bord zette, 3-1.
Sterspeler Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain, die op tijd hersteld was van een hielblessure, bleef op de bank. De formatie uit de hoofdstad speelt woensdag een thuisduel met Real Sociedad in de achtste finales van de Champions League. PSG heeft in de competitie een voorsprong van 11 punten op Nice, dat zondag nog tegen AS Monaco speelt.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
27 minuten geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
10 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
13 uur geleden