Paris Saint-Germain maakt geen fout tegen Lille
PARIJS (ANP) - Koploper Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie een 3-1-zege geboekt op subtopper Lille. De ploeg van Luis Enrique poetste in het eigen Parc des Princes een vroege achterstand weg.
Yusuf Yazici zette Lille al in de 6e minuut op voorsprong, maar Gonçalo Ramos tekende vier minuten later alweer voor de gelijkmaker. Een eigen doelpunt van Lille-verdediger Alexsandro Ribeiro bezorgde PSG even later een 2-1-voorsprong, waarna Randal Kolo Muani in de 80e minuut de eindstand op het bord zette, 3-1.
Sterspeler Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain, die op tijd hersteld was van een hielblessure, bleef op de bank. De formatie uit de hoofdstad speelt woensdag een thuisduel met Real Sociedad in de achtste finales van de Champions League. PSG heeft in de competitie een voorsprong van 11 punten op Nice, dat zondag nog tegen AS Monaco speelt.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
17 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.
3 uur geleden