Paris Saint-Germain maakt geen fout tegen Lille
PARIJS (ANP) - Koploper Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie een 3-1-zege geboekt op subtopper Lille. De ploeg van Luis Enrique poetste in het eigen Parc des Princes een vroege achterstand weg.
Yusuf Yazici zette Lille al in de 6e minuut op voorsprong, maar Gonçalo Ramos tekende vier minuten later alweer voor de gelijkmaker. Een eigen doelpunt van Lille-verdediger Alexsandro Ribeiro bezorgde PSG even later een 2-1-voorsprong, waarna Randal Kolo Muani in de 80e minuut de eindstand op het bord zette, 3-1.
Sterspeler Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain, die op tijd hersteld was van een hielblessure, bleef op de bank. De formatie uit de hoofdstad speelt woensdag een thuisduel met Real Sociedad in de achtste finales van de Champions League. PSG heeft in de competitie een voorsprong van 11 punten op Nice, dat zondag nog tegen AS Monaco speelt.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
6 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
9 uur geleden