Paris Saint-Germain maakt geen fout tegen Lille
PARIJS (ANP) - Koploper Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie een 3-1-zege geboekt op subtopper Lille. De ploeg van Luis Enrique poetste in het eigen Parc des Princes een vroege achterstand weg.
Yusuf Yazici zette Lille al in de 6e minuut op voorsprong, maar Gonçalo Ramos tekende vier minuten later alweer voor de gelijkmaker. Een eigen doelpunt van Lille-verdediger Alexsandro Ribeiro bezorgde PSG even later een 2-1-voorsprong, waarna Randal Kolo Muani in de 80e minuut de eindstand op het bord zette, 3-1.
Sterspeler Kylian Mbappé van Paris Saint-Germain, die op tijd hersteld was van een hielblessure, bleef op de bank. De formatie uit de hoofdstad speelt woensdag een thuisduel met Real Sociedad in de achtste finales van de Champions League. PSG heeft in de competitie een voorsprong van 11 punten op Nice, dat zondag nog tegen AS Monaco speelt.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
7 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
7 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
8 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
8 uur geleden