
Paris Saint-Germain laat langs Montpellier
MONTPELLIER (ANP) - Landskampioen Paris Saint-Germain heeft in de Franse competitie een dreigende nederlaag kunnen afwenden. De koploper keek bij subtopper Montpellier lange tijd tegen een achterstand van 1-0 aan na een eigen doelpunt van Leandro Paredes. In het slotkwartier kwam het vooral dankzij de ijzersterke voorhoede van PSG toch nog goed: 1-3.
Na de tweede gele kaart voor de Portugese verdediger Pedro Mendes in de 72e minuut was er voor Montpellier geen redden meer aan. Neymar, Kylian Mbappé (op aangeven van Neymar) en Mauro Icardi (met een assist van Mbappé) waren trefzeker in de indrukwekkende eindsprint van de bezoekers.
PSG heeft nu acht punten meer dan nummer twee Olympique Marseille, dat zondag thuis speelt tegen Bordeaux. De titelhouder moet nog een wedstrijd inhalen.
Paris SG sluit woensdag de groepsfase in de Champions League af voor eigen publiek tegen Galatasaray. De Franse ploeg is met Real Madrid in poule A al zeker van kwalificatie voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.
13 minuten geledenTHUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.
37 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.
2 uur geledenOBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.
7 uur geleden