
Paris Saint-Germain een maand zonder Verratti
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain kan een maand niet beschikken over middenvelder Marco Verratti. De 28-jarige Italiaan heeft aan de laatste wedstrijd van PSG een heupblessure overgehouden.
Verratti werd afgelopen weekend in de uitwedstrijd tegen Olympique Marseille (0-0) na de eerste helft gewisseld. Hij werd toen vervangen door Idrissa Gana Gueye.
PSG speelt vrijdag tegen Lille en wacht volgende week in de Champions League de uitwedstrijd tegen RB Leipzig. 24 november is Manchester City, afgelopen seizoen finalist, de tegenstander in de Champions League.
Kylian Mbappé is ziek en binnen 48 uur wordt er meer duidelijkheid verwacht. PSG meldt verder dat de revalidatie van zowel Sergio Ramos als Leandro Paredes goed verloopt.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - "Ik had gewoon zo'n dag", zei voormalig FC Groningen-spits Alexander Sørloth na zijn vier treffers voor Atlético Madrid tegen Real Sociedad (4-0). Zijn hattrick in de eerste elf minuten betekende de snelste ooit in La Liga. "De bal leek automatisch op mijn voet te vallen, alles ging erin", reageerde de Noor bij sportzender DAZN.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.
12 uur geledenALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.
12 uur geledenHAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.
14 uur geleden