Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pardew opgelucht na geslaagd ADO-debuut, collega Grim baalt

Pardew opgelucht na geslaagd ADO-debuut, collega Grim baalt

DEN HAAG (ANP) - Coach Alan Pardew maakte na zijn geslaagde debuut bij ADO Den Haag, dat met 2-0 won van hekkensluiter RKC Waalwijk, een opgeluchte indruk. "Als ervaren manager weet ik wat stress kan doen met een speler en met een ploeg", legde de 58-jarige Brit uit bij FOX Sports. "We waren nerveus, je kon goed zien dat er veel druk zat op deze wedstrijd. Logisch, we hebben veel nieuwe spelers die allemaal een goede indruk op de nieuwe trainer willen maken."

Pardew was niet alleen verguld met de drie punten. "Ik vind het ook heel belangrijk dat we de nul hebben gehouden. Bij een ploeg die strijdt om behoud is de verdedigende discipline een hoofdzaak."

RKC-coach Fred Grim had naar eigen zeggen een typerende wedstrijd van zijn ploeg gezien. "We waren veel in balbezit en het positiespel was ook goed verzorgd, maar voorin dwongen we weer te weinig af. De eerste treffer viel opnieuw uit een spelhervatting. We hebben te weinig spelers die hoe dan ook een duel willen winnen. Dat is vooral een mentale kwestie. De opdracht om in de eredivisie te blijven is en blijft lastig. Daar heeft deze wedstrijd verder geen invloed op, wat mij betreft."

Meer uit Voetbal

AZ na ruime nederlaag bij Sjachtar dicht bij uitschakeling

KRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.

5 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus moet na terugslag vrezen voor WK

LONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.

5 uur geleden
AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

7 uur geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

7 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

7 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

8 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

9 uur geleden