PAOK en Rode Ster door in voorronde Champions League
THESSALONIKI (ANP) - De Griekse voetbalclub PAOK Saloniki heeft de derde voorronde van de Champions League bereikt. De Griekse club versloeg over één duel het Turkse Besiktas met 3-1. Ook Rode Ster plaatste zich voor de volgende ronde. De club uit de Servische hoofdstad Belgrado won met 1-0 bij KF Tirana uit Albanië
PAOK begon uitstekend tegen de Turken en liep uit naar 3-0 in het eerste half uur. Christos Tzolis scoorde twee keer en Dimitrios Pelkas maakte de 3-0 voor de Grieken, waar Diego Biseswar de hele wedstrijd op de bank bleef. Besiktas, met Jeremain Lens in de ploeg, kwam nog voor rust terug tot 3-1 via Cyle Larin. In de tweede helft werd er niet meer gescoord.
Rode Ster had aan één doelpunt genoeg in Tirana. De Portugees Tomané maakte in de 62e minuut met zijn hoofd de winnende treffer.
Alle wedstrijden in de voorronden van de Europese toernooien worden in één ontmoeting beslist. Toeschouwers zijn niet welkom, om thuisvoordeel enigszins te voorkomen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.
59 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."
4 uur geledenFREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).
15 uur geledenGDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.
17 uur geleden