Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paniekaanval kostte Halep de wedstrijd in Parijs

Paniekaanval kostte Halep de wedstrijd in Parijs

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Simona Halep maakte na haar uitschakeling in de tweede ronde van Roland Garros bekend dat ze tijdens de partij tegen de 19-jarige Chinese debutante Zheng Qinwen een paniekaanval kreeg. De kampioene van 2018 verloor vervolgens in drie sets: 2-6 6-2 6-1.

De Roemeense vroeg aan het eind van de door haar gewonnen eerste set de dokter op de baan. "Het was een paniekaanval", zei ze. "Ik wist niet hoe ik erop moest reageren, want ik heb er niet vaak mee te maken. Ik leidde in de wedstrijd, ik speelde goed, maar ik raakte het helemaal kwijt. Ik kon niet meer focussen."

Halep die naast Roland Garros ook in 2019 Wimbledon won en van 2017 tot 2019 de nummer 1 van de wereld was, gaf aan dat ze het na de wedstrijd behoorlijk zwaar had. "Maar nu gaat het weer. Ik ben hersteld en ik leer van dit moment. Het was niets gevaarlijks. De artsen hebben alles nagekeken en alles was goed."

Meer uit Sport

Kans op marathon op natuurijs, maar nog veel onzekerheid

UTRECHT (ANP) - De komende dagen is er kans op een marathon op natuurijs. Maar er is nog veel onzekerheid, zegt schaatsbond KNSB. De bond kijkt naar de "temperaturen, wind en bewolking", laat natuurijscoördinator Geert-Jan Muskens desgevraagd weten.

3 uur geleden
Verstappen kiest Mercedes voor eigen GT3-raceteam

MAASBRACHT (ANP) - Max Verstappen heeft een nieuw contract getekend voor zijn raceteam dat in de GT3-klasse uitkomt. Verstappen Racing is overgestapt van Aston Martin naar Mercedes. Er is volgens een persbericht een meerjarig contract getekend met de Duitse autofabrikant. De keuze voor Mercedes is genomen met inbreng van de Formule 1-coryfee, want Verstappen heeft onlangs zelf de Mercedes GT3 getest op het circuit in het Portugese Estoril.

18 uur geleden
Noorse biatleet (27) stierf met hoogtetrainingsmasker op

LAVAZÈ (ANP/DPA) - De Noorse biatleet Sivert Guttorm Bakken droeg een hoogtetrainingsmasker toen hij dood werd aangetroffen in zijn hotelkamer in het Italiaanse Lavazè. De Noorse biatlonfederatie heeft aangegeven dat ze de komende dagen helderheid wil verschaffen over de zaak.

21 uur geleden
Skilegende Lindsey Vonn zeker van deelname aan Winterspelen

NEW YORK (ANP/AFP) - Lindsey Vonn kan over een kleine anderhalve maand voor de vijfde keer deelnemen aan de Olympische Spelen. De 41-jarige Amerikaanse skiester keerde iets meer dan een jaar geleden terug in competitie, nadat ze in 2019 vanwege een hardnekkige knieblessure haar loopbaan had beëindigd. Vonn, op de Winterspelen van Vancouver 2010 goed voor goud op de afdaling, is na een reeks goede prestaties officieel geselecteerd voor de Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo.

1 dag geleden
Van Gerwen eenvoudig door naar derde ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.

1 dag geleden
Darter Noppert in meeslepend duel onderuit tegen WK-debutant

LONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).

1 dag geleden
Darter Wattimena plaatst zich voor derde ronde WK

LONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).

1 dag geleden