Panathinaikos verlost Feyenoord van Ayoub
ROTTERDAM (ANP) - Yassin Ayoub verlaat Feyenoord per direct en vervolgt zijn loopbaan bij de Griekse topclub Panathinaikos. De 25-jarige middenvelder, die voor drieënhalf jaar heeft getekend, werd in 2018 transfervrij door Feyenoord overgenomen van FC Utrecht.
Ayoub, die nog een contract tot 2022 had, kwam tot 23 wedstrijden voor Feyenoord en daarin scoorde hij slechts twee keer.
Begin januari had Feyenoord Ayoub, net als Liam Kelly, al laten weten dat ze mochten vertrekken. Beiden reisden niet mee af naar Marbella voor een trainingskamp. Kelly werd al verhuurd aan Oxford United.
Panathinaikos staat op de vierde plaats in Griekenland, op ruime afstand van koploper Olympiakos.
Meer uit Voetbal
LILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
47 minuten geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
51 minuten geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft Rick Kruys aangesteld als nieuwe trainer. Dat heeft de club uit de eerste divisie dinsdagavond bekendgemaakt. De 41-jarige trainer is de vervanger van Carl Hoefkens, die maandag werd ontslagen. Kruys heeft een contract getekend voor twee jaar.
2 uur geledenBRUGGE (ANP) - Aston Villa, dat afgelopen seizoen de Europa League won, is het Champions League-seizoen begonnen met een overwinning bij Club Brugge. In het Jan Breydelstadion werd het dinsdagavond op de eerste speeldag van het toernooi 3-2 voor de bezoekers uit Engeland.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Nijmegenaren maakten in de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de blessuretijd van de tweede helft gelijk: 2-2. Zaterdag verloor NEC voor eigen publiek met 3-1 van Feyenoord.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst staat woensdag met Feyenoord voor een bijna onmogelijke opgave tijdens de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League. "We moeten onze club zo goed mogelijk vertegenwoordigen", zei hij tijdens een persconferentie in Camp Nou. "We spelen tegen een ploeg die steeds dichter bij een moment komt dat ze dit toernooi kunnen winnen. Ze zijn niet vaak kwetsbaar. Maar als er zo'n moment komt, dan moeten we dat herkennen."
3 uur geleden