Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pan-Amerikaanse gezondheidsorganisatie bezorgd over Amazone

Pan-Amerikaanse gezondheidsorganisatie bezorgd over Amazone

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Pan-Amerikaanse gezondheidsorganisatie (PAHO) maakt zich zorgen over de uitbraak van het coronavirus in de Amazone. In het grensgebied tussen Peru, Brazilië en Colombia zijn veel besmettingen vastgesteld onder de inheemse bevolking.

De PAHO is de Amerikaanse tak van de WHO en overziet grote gezondheidsprojecten, zoals de strijd tegen het coronavirus, in dat gebied.

Voorzitter Carissa Etienne zegt dat de inheemse bevolking in het Amazonegebied uiterst kwetsbaar is voor het longvirus. Ze vindt dat er meer maatregelen moeten worden genomen om deze mensen te beschermen.

Etienne ziet ook dat het aantal nieuwe besmettingen In Noord- en Zuid-Amerika hoog blijft, terwijl in andere werelddelen het aantal nieuwe besmettingen daalt. Ze hoopt dat de Verenigde Staten en de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) blijven samenwerken om het virus in de regio te stoppen.

Meer uit Buitenland

Oekraïne koopt honderdtal moderne Franse gevechtsvliegtuigen

PARIJS (ANP) - Oekraïne gaat de komende jaren tot een honderdtal moderne Franse gevechtsvliegtuigen aanschaffen. Naast de Rafale-toestellen koopt het land ook geavanceerde luchtverdedigingssystemen, hebben president Volodymyr Zelensky en zijn Franse ambtgenoot Emmanuel Macron afgesproken.

1 uur geleden
Tientallen pelgrims omgekomen door busongeval bij Medina

MEDINA (ANP/AFP) - Bij de Saudische stad Medina heeft een fataal ongeluk plaatsgevonden met een bus vol Indiase pelgrims. Minstens 45 inzittenden zijn om het leven gekomen, aldus de politie in India.

3 uur geleden
Oekraïne koopt honderdtal moderne Franse gevechtsvliegtuigen

PARIJS (ANP/AFP) - Oekraïne gaat de komende jaren tot een honderdtal moderne Franse gevechtsvliegtuigen aanschaffen. Naast de Rafale-toestellen koopt het land ook geavanceerde luchtverdedigingssystemen, hebben president Volodymyr Zelensky en zijn Franse ambtgenoot Emmanuel Macron afgesproken.

4 uur geleden
Man die Twitter-account Obama hackte moet bitcoins terugbetalen

LONDEN (ANP/RTR) - Een Britse man die is veroordeeld voor een Twitter-hack in 2020, waarbij accounts van bekende personen zoals de Amerikaanse oud-president Barack Obama werden gehackt, moet meer dan 4,6 miljoen euro aan bitcoin terugbetalen. Dat melden Britse aanklagers.

4 uur geleden
Duitsland hervat export wapens voor gebruik in Gaza

BERLIJN (ANP/RTR/DPA) - Duitsland heft een gedeeltelijke stop op wapenexporten naar Israël op. Daardoor kunnen vanaf 24 november opnieuw wapens voor gebruik in Gaza worden geëxporteerd.

5 uur geleden
Zuid-Korea wil militair overleg met Noord-Korea

SEOUL (ANP/RTR/BLOOMBERG/AFP) - Zuid-Korea stelt militair overleg met Noord-Korea voor over de grens tussen de landen. Het doel hiervan is om botsingen langs de grens te voorkomen en de militaire spanningen te verminderen, aldus een Zuid-Koreaanse topfunctionaris.

5 uur geleden
Ex-premier Bangladesh bij verstek veroordeeld tot doodstraf

DHAKA (ANP/AFP/BLOOMBERG) - De oud-premier van Bangladesh, Sheikh Hasina, is schuldig bevonden aan misdaden tegen de menselijkheid. Een rechtbank in Dhaka heeft haar bij verstek de doodstraf opgelegd.

6 uur geleden