Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paginagrote advertentie Heerenveenfans tegen ontslag trainer

Paginagrote advertentie Heerenveenfans tegen ontslag trainer

HEERENVEEN (ANP) - Fans van voetbalclub sc Heerenveen hebben dinsdag op ludieke wijze hun onvrede geuit over het ontslag van trainer Johnny Jansen. Dat deden zij middels een paginagrote advertentie in de Leeuwarder Courant. Die leek qua tekst en opmaak sprekend op de advertentie waarmee vrouwelijke werknemers van Talpa vorige week hun baas John de Mol aanspraken op zijn reactie op het schandaal rond grensoverschrijdend gedrag bij The Voice.

"Beste Cees, Ferry en RvC, het ligt niet alleen aan Johnny of aan zijn spelers", richten zij zich tot directeur Cees Roozemond, technisch manager Ferry de Haan en de raad van commissarissen van de Friese eredivisionist. De advertentie is ondertekend door "supporters van onze club die wel een pompeblêd hart hebben en bekend zijn met de club, haar historie en dus ook haar normen en waarden."

Heerenveen ontsloeg Jansen maandagavond vanwege de teleurstellende resultaten. De ploeg staat op de tiende plaats in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

8 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

10 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

11 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

12 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

13 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

13 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

13 uur geleden