Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paderborn bezorgt Schreuder eerste nederlaag als trainer Ajax

Paderborn bezorgt Schreuder eerste nederlaag als trainer Ajax

OLDENZAAL (ANP) - Alfred Schreuder heeft zaterdag zijn eerste nederlaag geleden als trainer van Ajax. In Oldenzaal verloren de Amsterdammers, die speelden met veel jongelingen, van SC Paderborn: 2-5. Paderborn komt in Duitsland uit op het tweede niveau.

Halverwege leidde Ajax nog met 2-1. Mohamed Ihattaren was twee keer trefzeker. Na een korte combinatie met Naci Ünüvar schoot Ihattaren de bal in de 4e minuut met zijn rechtervoet binnen. Daarmee maakte hij een vroeg opgelopen achterstand van Ajax ongedaan. Halverwege de eerste helft schoot Ihattaren de ploeg van Schreuder uit een fraaie vrije trap op voorsprong.

Ajax zakte na de rust en de nodige wissels ver weg. Paderborn profiteerde in de 68e minuut van slecht uitverdedigen aan Amsterdamse kant: 2-2. De Duitsers scoorden in de laatste 12 minuten nog drie keer en bezorgden Ajax zo een ruime nederlaag.

Schreuder debuteerde dinsdag als hoofdcoach van Ajax met een zege van 3-0 op SV Meppen, dat op het derde niveau in Duitsland speelt.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

4 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

4 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

4 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

4 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

10 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

16 uur geleden