Paderborn bezorgt Schreuder eerste nederlaag als trainer Ajax
OLDENZAAL (ANP) - Alfred Schreuder heeft zaterdag zijn eerste nederlaag geleden als trainer van Ajax. In Oldenzaal verloren de Amsterdammers, die speelden met veel jongelingen, van SC Paderborn: 2-5. Paderborn komt in Duitsland uit op het tweede niveau.
Halverwege leidde Ajax nog met 2-1. Mohamed Ihattaren was twee keer trefzeker. Na een korte combinatie met Naci Ünüvar schoot Ihattaren de bal in de 4e minuut met zijn rechtervoet binnen. Daarmee maakte hij een vroeg opgelopen achterstand van Ajax ongedaan. Halverwege de eerste helft schoot Ihattaren de ploeg van Schreuder uit een fraaie vrije trap op voorsprong.
Ajax zakte na de rust en de nodige wissels ver weg. Paderborn profiteerde in de 68e minuut van slecht uitverdedigen aan Amsterdamse kant: 2-2. De Duitsers scoorden in de laatste 12 minuten nog drie keer en bezorgden Ajax zo een ruime nederlaag.
Schreuder debuteerde dinsdag als hoofdcoach van Ajax met een zege van 3-0 op SV Meppen, dat op het derde niveau in Duitsland speelt.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden