Paderborn bezorgt Schreuder eerste nederlaag als trainer Ajax
OLDENZAAL (ANP) - Alfred Schreuder heeft zaterdag zijn eerste nederlaag geleden als trainer van Ajax. In Oldenzaal verloren de Amsterdammers, die speelden met veel jongelingen, van SC Paderborn: 2-5. Paderborn komt in Duitsland uit op het tweede niveau.
Halverwege leidde Ajax nog met 2-1. Mohamed Ihattaren was twee keer trefzeker. Na een korte combinatie met Naci Ünüvar schoot Ihattaren de bal in de 4e minuut met zijn rechtervoet binnen. Daarmee maakte hij een vroeg opgelopen achterstand van Ajax ongedaan. Halverwege de eerste helft schoot Ihattaren de ploeg van Schreuder uit een fraaie vrije trap op voorsprong.
Ajax zakte na de rust en de nodige wissels ver weg. Paderborn profiteerde in de 68e minuut van slecht uitverdedigen aan Amsterdamse kant: 2-2. De Duitsers scoorden in de laatste 12 minuten nog drie keer en bezorgden Ajax zo een ruime nederlaag.
Schreuder debuteerde dinsdag als hoofdcoach van Ajax met een zege van 3-0 op SV Meppen, dat op het derde niveau in Duitsland speelt.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
5 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
13 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
14 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
15 uur geleden