Padeltoernooi in Ahoy valt in de smaak bij fans en deelnemers
ROTTERDAM (ANP) - De eerste editie van het Decathlon Premier Padel Rotterdam heeft de afgelopen week 36.000 bezoekers getrokken naar Ahoy. Dat meldde oud-hockeyster Fatima Moreira de Melo, die samen met oud-voetballer Rafael van der Vaart de directie vormde van het internationale P1-padeltoernooi.
De winnaars waren geen verrassing. Zowel de Spanjaard Arturo Coello en de Argentijn Agustín Tapia bij de mannen als het Spaanse koppel Paula Josemaría en Ari Sánchez waren als eerste geplaatst en maakten die status waar in het sterk bezette toernooi.
"De bezoekers hebben de afgelopen dagen het padel in Rotterdam echt omarmd", meldde Moreira de Melo in een persbericht. "Zij hebben hun ogen uitgekeken bij het enorm hoge niveau van de spelers, die lieten zien niet voor niets tot de wereldtop te behoren."
Van der Vaart kreeg ook goede reacties van de deelnemers. "Vooral het feit dat de tribunes bij zowel de kwalificaties als het hoofdtoernooi zo goed gevuld waren, hebben ze als een warm bad ervaren. Veel spelers hebben dan ook al aangegeven volgend jaar graag terug te komen."
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen heeft de titelstrijd in de Formule 1 nog steeds niet opgegeven. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull won op dominante wijze de Grote Prijs van Las Vegas en liep daardoor weer punten in op de McLaren-rijders Lando Norris en Oscar Piastri.
23 minuten geledenCALGARY (ANP) - Kjeld Nuis is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als derde geëindigd op de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen reed een tijd van 1.42,42. De winst ging naar Jordan Stolz (1.42,10). De Duitser Finn Sonnekalb werd tweede (1.42,31).
8 uur geledenCALGARY (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft zaterdag bij de wereldbekerwedstrijden van Calgary de 1500 meter gewonnen. De regerend wereldkampioene kwam tot een tijd van 1.51,17. Daarmee troefde ze de Japanse wereldrecordhoudster Miho Takagi (1.51,68) af. De derde plaats was voor de Amerikaanse Brittany Bowe: 1.51,84.
8 uur geledenCALGARY (ANP) - Jenning de Boo is bij wereldbekerwedstrijden in Calgary als tweede geëindigd op de 500 meter. De Nederlander, vorige week nog goed voor een nationaal record (33,63), kwam tot een tijd van 34,02. De zege was voor de Zuid-Koreaan Kim Jun-ho in 33,99. De Amerikaan Jordan Stolz, die vrijdag De Boo nog aftroefde op de 1000 meter, eindigde als derde, eveneens in 34,02. Het verschil met De Boo was minder dan een honderdste.
8 uur geledenCALGARY (ANP) - Femke Kok heeft bij wereldbekerwedstrijden in Calgary de 500 meter gewonnen. Dat deed de wereldkampioene in een tijd van 36,65, minder snel dan vorige week toen ze in Salt Lake City een wereldrecord schaatste: 36,09.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - De Spaanse tennissers staan zondag in de finale van de Davis Cup. Ze waren in de halve finale te sterk voor Duitsland in Bologna (2-1). Pedro Martínez en Marcel Granollers klopten in het dubbelspel Tim Pütz en Kevin Krawietz: 6-2 3-6 6-3.
11 uur geledenGDANSK (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben in het Poolse Gdansk bij de derde wedstrijd uit de World Tour de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Diede van Oorschot hielden de teams van de Verenigde Staten en Japan achter zich.
13 uur geleden