Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Padeltoernooi in Ahoy valt in de smaak bij fans en deelnemers

Padeltoernooi in Ahoy valt in de smaak bij fans en deelnemers

ROTTERDAM (ANP) - De eerste editie van het Decathlon Premier Padel Rotterdam heeft de afgelopen week 36.000 bezoekers getrokken naar Ahoy. Dat meldde oud-hockeyster Fatima Moreira de Melo, die samen met oud-voetballer Rafael van der Vaart de directie vormde van het internationale P1-padeltoernooi.

De winnaars waren geen verrassing. Zowel de Spanjaard Arturo Coello en de Argentijn Agustín Tapia bij de mannen als het Spaanse koppel Paula Josemaría en Ari Sánchez waren als eerste geplaatst en maakten die status waar in het sterk bezette toernooi.

"De bezoekers hebben de afgelopen dagen het padel in Rotterdam echt omarmd", meldde Moreira de Melo in een persbericht. "Zij hebben hun ogen uitgekeken bij het enorm hoge niveau van de spelers, die lieten zien niet voor niets tot de wereldtop te behoren."

Van der Vaart kreeg ook goede reacties van de deelnemers. "Vooral het feit dat de tribunes bij zowel de kwalificaties als het hoofdtoernooi zo goed gevuld waren, hebben ze als een warm bad ervaren. Veel spelers hebben dan ook al aangegeven volgend jaar graag terug te komen."

Meer uit Sport

NFL: Geen inzet ICE-agenten bij Super Bowl

SANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.

37 minuten geleden
Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

12 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

13 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

15 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

16 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

16 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

17 uur geleden