Padeltoernooi in Ahoy valt in de smaak bij fans en deelnemers
ROTTERDAM (ANP) - De eerste editie van het Decathlon Premier Padel Rotterdam heeft de afgelopen week 36.000 bezoekers getrokken naar Ahoy. Dat meldde oud-hockeyster Fatima Moreira de Melo, die samen met oud-voetballer Rafael van der Vaart de directie vormde van het internationale P1-padeltoernooi.
De winnaars waren geen verrassing. Zowel de Spanjaard Arturo Coello en de Argentijn Agustín Tapia bij de mannen als het Spaanse koppel Paula Josemaría en Ari Sánchez waren als eerste geplaatst en maakten die status waar in het sterk bezette toernooi.
"De bezoekers hebben de afgelopen dagen het padel in Rotterdam echt omarmd", meldde Moreira de Melo in een persbericht. "Zij hebben hun ogen uitgekeken bij het enorm hoge niveau van de spelers, die lieten zien niet voor niets tot de wereldtop te behoren."
Van der Vaart kreeg ook goede reacties van de deelnemers. "Vooral het feit dat de tribunes bij zowel de kwalificaties als het hoofdtoernooi zo goed gevuld waren, hebben ze als een warm bad ervaren. Veel spelers hebben dan ook al aangegeven volgend jaar graag terug te komen."
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.
14 uur geledenASSEN (ANP) - De TT van Assen is uitgeroepen tot beste grand prix van 2025. De race in Drenthe vierde afgelopen zomer zijn 100-jarig bestaan met een bezoekersrecord.
20 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft Australië opgeroepen asiel te verlenen aan de Iraanse voetbalsters, na hun uitschakeling in de Asia Cup. De spelers zongen bij hun openingswedstrijd van het toernooi niet mee met het volkslied, later deden zij dat wel terwijl ze salueerden. Na het niet zingen van het volkslied werden ze door een presentator op de Iraanse staatstelevisie "verraders in oorlogstijd" genoemd.
21 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is paralympisch kampioen geworden op de super-G. Het is de eerste gouden medaille voor Nederland op de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina.
1 dag geledenNÜRBURG (ANP) - Max Verstappen gaat in mei deelnemen aan de 24-uursrace op de Nürburgring. Dat doet de coureur van Red Bull in een Mercedes, de fabrikant die in de Formule 1 een van zijn concurrenten is. Zijn deelname aan de race in Duitsland wordt volgens een persbericht gesteund door zijn vaste sponsor Red Bull, wat ook te zien is aan het uiterlijk van de auto waarmee hij gaat deelnemen.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Xander Bogaerts wil ook aan de volgende editie van de World Baseball Classic (WBC) deelnemen. "Ik zie dat we zoveel talent hebben" , zegt de 33-jarige aanvoerder van de honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam. "Ik wil ze helpen."
1 dag geleden