Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paasweekeinde weer druk in Rotterdam door sluiting Beneluxtunnel

Paasweekeinde weer druk in Rotterdam door sluiting Beneluxtunnel

ROTTERDAM (ANP) - Weggebruikers die in het Paasweekend naar Rotterdam willen, moeten rekening houden met vertragingen en omleidingen. Rijkswaterstaat werkt voor het derde weekend op rij aan de Beneluxtunnel op de ring van Rotterdam. De tunnel is in zuidelijke richting naar Rotterdam-Zuid, Europoort en Bergen op Zoom afgesloten.

In het centrum van Rotterdam wordt ook gewerkt op twee grote kruispunten van de Maastunneltraverse. Hierdoor is het risico op drukte en vertraging op deze belangrijke verkeersader groot. "Houd rekening met een extra reistijd van 30 tot 60 minuten. Automobilisten kunnen beter niet omrijden via het centrum van Rotterdam", waarschuwt Rijkswaterstaat.

Twee weken geleden, toen de Beneluxtunnel in de andere richting dicht was, leidde dit tot een verkeerschaos op vrijwel alle Rotterdamse wegen, met vertragingen tot meer dan een uur, ook op de omleidingsroutes. Automobilisten die gebruik wilden maken van de veerpont tussen Maassluis en Rozenburg moesten tot drie uur wachten op de overtocht. Vorig weekend was er, mede door een aantal maatregelen, minder overlast.

Rijkswaterstaat adviseert de wegen in en rond Rotterdam-centrum te mijden en de omleidingsroutes op de borden langs en boven de weg te volgen. De afsluiting is van vrijdagavond 21.00 uur tot en met tweede paasdag om 05.00 uur in de ochtend. In het weekend van 28 juni tot 1 juli dit jaar is de tunnel nog een keer gesloten in noordelijke richting.

Meer uit Binnenland

Ruim 200.000 mensen bij 'druk maar beheersbaar' Ringfestival

AMSTERDAM (ANP) - Ruim 200.000 mensen hebben zaterdag een bezoek gebracht aan het Festival op de Ring in Amsterdam, dat volgens de organisatie zonder grote incidenten lijkt te zijn verlopen. "Op de meeste plekken was het druk maar beheersbaar", aldus een woordvoerder. Alleen de "highway rave" van Audio Obscura werd tijdelijk stilgelegd, omdat het daar zo druk werd dat mensen over de hekken klommen.

4 uur geleden
Tijdelijk stilgelegd feest Ringfestival gaat door na maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Het optreden op het Festival op de Ring in Amsterdam dat was stilgelegd omdat er bezoekers over de hekken waren geklommen, kan het laatste halfuur van het festival alsnog doorgaan. "We hebben extra maatregelen getroffen bij Audio Obscura", laat een woordvoerder van de organisatie weten. "Door politie en beveiliging samen is een veilige situatie gecreëerd, waardoor Audio Obscura het laatste halfuur weer open kan."

5 uur geleden
Geroofde Benin Bronzen overgedragen aan Nigeria

LAGOS (ANP) - Nederland heeft zaterdag de zogeheten Benin Bronzen officieel teruggegeven aan Nigeria. Het gaat om 119 kunstvoorwerpen die in 1897 door Engeland zijn geroofd uit het toenmalige koninkrijk Benin in het westen van Afrika en die later in Nederland terechtkwamen. In het Nationaal Museum in Lagos ondertekenden Nigeriaanse en Nederlandse vertegenwoordigers de overdracht.

5 uur geleden
Grote drukte bij Festival op de Ring in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Het is zaterdagavond erg druk op het Festival op de Ring in Amsterdam. Lokale media melden dat tientallen mensen over de hekken langs de snelweg klimmen. Stadszender AT5 zegt meerdere berichten te hebben ontvangen van bezoekers die weg willen omdat het te druk is op het festivalterrein op de A10 en volgens Het Parool is de sfeer in de buurt van een van de podia "bij vlagen grimmig".

6 uur geleden
Man verdrinkt in Ochten

OCHTEN (ANP) - Een man is zaterdagmiddag verdronken in een grindgat van de Waal aan de Waalbandijk in het Gelderse Ochten. Het gaat om een 29-jarige man uit het Brabantse dorp Fijnaart. Hij kwam in de problemen tijdens het zwemmen, meldt de politie.

7 uur geleden
Forse toename van valse briefjes van 100 op Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De Centrale Bank van Curaçao en Sint Maarten heeft zaterdag officieel gewaarschuwd voor "een aanzienlijke toename van valse biljetten van 100 Naf" op Curaçao. De bank adviseert het publiek geen biljetten van de oude Antilliaanse gulden meer te accepteren.

8 uur geleden
Promes blijft vastzitten, volgende zitting hoger beroep in juli

AMSTERDAM (ANP) - Quincy Promes blijft voorlopig vastzitten. De raadkamer van het gerechtshof in Amsterdam heeft besloten de hechtenis van de 33-jarige voetballer te verlengen. Promes kwam vrijdagavond aan in Nederland, waar hij door de rechtbank bij verstek is veroordeeld voor cocaïnesmokkel en het neersteken van zijn neef.

9 uur geleden