Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Paarrijders Tsiba/Danilova negende op WK kunstrijden

Paarrijders Tsiba/Danilova negende op WK kunstrijden

MONTPELLIER (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn bij de WK in het Franse Montpellier als negende geëindigd bij het paarrijden. Ze kwamen tot een totaalscore van 148,55 punten. De titel ging naar het Amerikaanse koppel Brandon Frazier en Alexa Knierim met 221,09 punten.

Het Nederlandse duo had zich op de korte kür als elfde geplaatst voor de vrije kür. Daar kwamen ze tot een score van 99,03 en wisten ze het Britse koppel Christopher Boyadji en Zoe Jones nog te passeren. Ook schoven ze nog een plek op door de opgave van de Amerikanen Timothy Leduc en Ashley Cain-Gribble.

Voor Tsiba en Danilova is het de tweede keer dat ze meedoen aan de WK. Vorig jaar in Stockholm eindigden ze op de korte kür als 22e en plaatsten ze zich niet voor de vrije kür. Het duo wist zich niet te kwalificeren voor de Olympische Spelen in Beijing eerder dit jaar.

Bij de WK mogen de kunstrijders uit Rusland en Belarus niet meedoen vanwege de Russische inval in Oekraïne. Ook de Chinese koppels ontbraken, waardoor de gehele top 5 van de Spelen niet op het ijs in Montpellier verscheen. Er deden uiteindelijk veertien koppels mee aan de WK.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

6 uur geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

21 uur geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

1 dag geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

1 dag geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

1 dag geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

1 dag geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

2 dagen geleden