
Paardenevenement Dutch Masters toch zonder publiek
DEN BOSCH (ANP) - Het internationale paardensportevenement The Dutch Masters in Den Bosch, dat deze week plaatsvindt, wordt toch zonder publiek gehouden. Dinsdag werd nog besloten dat er per dagdeel niet meer dan duizend toeschouwers zouden worden toegelaten. De veiligheidsregio Brabant Noord had namelijk gecommuniceerd dat evenementen met duizend of meer bezoekers de komende dagen geen doorgang konden vinden.
"Om elke discussie over bezoekersaantallen te vermijden hebben we, in goed overleg met de veiligheidsregio, besloten helemaal geen publiek meer toe te laten ondanks dat de veiligheidsregio eerder aangegeven heeft dat een beperkt publiek tot duizend bezoekers wel was toegestaan. Belangstellenden kunnen alle wedstrijden zien via een livestream en op televisie", meldt de organisatie in een verklaring.
Het programma van het evenement is fors ingekrompen. Alleen de internationale spring- en dressuurrubrieken zullen worden verreden, alle nationale wedstrijden en randevenementen komen te vervallen. Normaal gesproken komen, over vier dagen, zo'n 65.000 bezoekers op het evenement in de Brabanthallen af.
Vrijwel alle grote evenementen in Brabant zijn voor de komende dagen wegens de uitbraak van het coronavirus uitgesteld, inclusief wedstrijden in het betaalde voetbal.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Suzan Lamens komt donderdag op de US Open in actie in het Arthur Ashe Stadium, het grootste tennisstadion ter wereld. De Nederlandse en de Poolse Iga Swiatek zijn ingedeeld in de eerste partij van de dag, die om 17.30 uur Nederlandse tijd begint.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Novak Djokovic staat op de US Open in de derde ronde. De 38-jarige Serviër verloor de eerste set in een tiebreak van de Amerikaan Zachary Svajda, maar trok de partij daarna alsnog naar zich toe: 6-7 (5) 6-3 6-3 6-1. In de eerste ronde had Djokovic ook afgerekend met een Amerikaan, Learner Tien.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder heeft de finale van de Diamond League in Zürich gewonnen. De 26-jarige Volendamse noteerde 20,26 meter als beste afstand en eindigde daarmee als tweede achter Sarah Mitton. De Canadese, die tot 20,67 meter kwam, bleek bij haar winnende stoot buiten de ring te zijn gekomen voordat de kogel de grond raakte. Dat is niet toegestaan.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft een meerjarige overeenkomst gesloten met Mastercard als naamsponsor. Dat maakte de formatie van WK-leider Oscar Piastri en Lando Norris bekend tijdens een bijeenkomst op het Westergasterrein in Amsterdam. De samenwerking gaat vanaf het nieuwe seizoen in, meldde teambaas Zak Brown over 'McLaren Mastercard Formula 1-team'.
5 uur geledenBANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters nemen het vrijdag in de achtste finales van het WK in Thailand op tegen Servië. De Servische speelsters verloren hun laatste groepswedstrijd met 3-1 in sets van Japan (23-25 28-30 25-23 18-25) en eindigden daarmee als tweede in groep H, waardoor ze Nederland treffen.
9 uur geledenWATERLOO (ANP) - Lidl-Trek heeft wielrenster Loes Adegeest voor de komende twee seizoenen vastgelegd. Adegeest komt over van FDJ-Suez, waar ze sinds 2023 voor rijdt.
12 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kijkt ernaar uit om langs de zee van Oranjefans te racen in de Dutch Grand Prix. De regerend wereldkampioen kondigt aan dat hij zijn helm met oranje leeuw komend weekend zal dragen.
12 uur geleden