Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Owusu-Oduro en Maikuma onzeker bij AZ voor kwartfinale beker

Owusu-Oduro en Maikuma onzeker bij AZ voor kwartfinale beker

ALKMAAR (ANP) - Keeper Rome-Jayden Owusu-Oduro en rechtsback Seiya Maikuma zijn twijfelgevallen bij AZ voor de kwartfinale van de KNVB-beker, donderdag thuis tegen Quick Boys. De eerste doelman miste het uitduel met Willem II (0-2) van afgelopen weekend. "We bekijken op de laatste training of alles goed gaat", zegt trainer Maarten Martens op de clubsite over zijn eerste keeper. Jeroen Zoet verdedigde tegen Willem II het doel.

De Japanner Maikuma hield klachten over aan het duel bij Willem II en is "een groot twijfelgeval" volgens Martens. "Hij is bezig aan een hele sterke periode, dus dat moeten we nog zien hoe we dat opvangen." De Belg noemt Denso Kasius als logische vervanger.

Mexx Meerdink ontbreekt nog. Mede daardoor haalt Martens de jongeling Sem van Duijn bij de selectie. "Dat is best bijzonder, want hij komt van Quick Boys. Hij is de volgende die het bij Jong AZ nu steeds beter begint te doen, dus dat is mooi voor hem." Van Duijn maakte vorig jaar in de kwartfinales van het bekertoernooi namens de amateurclub nog de 3-3 tegen AZ. De Alkmaarders wonnen pas na strafschoppen.

Martens is op zijn hoede voor Quick Boys. "Ik denk dat ze een enorme boost vorig jaar hebben gekregen door toen al zo ver te komen en het AZ ongelooflijk lastig te maken. Dat nemen ze mee in deze campagne. Ze hebben al menig tegenstander uit de Eredivisie uitgeschakeld. Het leeft enorm daar."

Meer uit Voetbal

Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

31 minuten geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

3 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

4 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

4 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

5 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

17 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

18 uur geleden