Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overvolle stranden in regio Rijnmond

Overvolle stranden in regio Rijnmond

ROTTERDAM (ANP) - De stranden op de Maasvlakte, Hoek van Holland en bij Nesselande zijn vol. Dat de meldt de Veiligheidsregio Rijnmond. De toegangswegen worden afgesloten. "Kom niet meer naar het strand! U wordt teruggestuurd", schrijft de Veiligheidsregio.

Vervoerder RET adviseert om niet meer met de metro naar de stranden van Nesselande en Hoek van Holland te reizen vanwege de drukte.

Ook de Noordzeestranden op Goeree-Overflakkee zijn vol. De gemeente roept op om niet meer naar de stranden van Ouddorp te komen omdat het te druk is.

Door de vele dagjesmensen is het vrijdag al sinds de ochtend druk op de stranden en vooral op de wegen daarnaartoe. Veel parkeerplaatsen zijn vol en op een paar plaatsen worden de wegen afgesloten.

De gemeente Zandvoort riep al vroeg op om niet meer met de auto naar het strand te komen, omdat de reguliere parkeerplaatsen in Zandvoort en Bloemendaal aan Zee vol waren. De gemeente Velsen sloot de Reyndersweg richting strand af vanwege de drukte. Ook de gemeente Noordwijk en Katwijk meldden dat alle gemeentelijke parkeerplaatsen vol staan en vragen strandgangers op de fiets te komen. De politie van Wassenaar zei ook dat er geen parkeerplekken meer zijn.

Verder was het druk met vakantieverkeer naar Zeeland. Op de N57 stond het verkeer op verschillende plekken vast.

De ANWB adviseert om vanwege de hitte voldoende water in de auto mee te nemen.

Meer uit Binnenland

Weeronline: 2025 op vijf na warmste jaar ooit gemeten

HOUTEN (ANP) - 2025 staat op de zesde plek van warmste jaren sinds het begin van de metingen in 1901. De gemiddelde temperatuur in De Bilt was dit jaar 11,5 graden, het langjarige gemiddelde is 10,7 graden, meldt Weeronline.

32 minuten geleden
Politiechef Rotterdam: helft explosies niet uit criminele hoek

ROTTERDAM (ANP) - Lang niet alle explosies in de regio Rotterdam hebben te maken met het criminele circuit. Dat zegt de Rotterdamse korpschef Tolga Köklü in een interview met de regionale omroep Rijnmond.

47 minuten geleden
Meerderheid Nederlanders wil meer kerncentrales

DEN HAAG (ANP) - Meer dan de helft van alle Nederlanders wil meer kerncentrales. Dat blijkt uit een analyse van het ANP van een stelling in de Kieskompas-stemhulp. Zo'n 53 procent van de Nederlanders vindt dat er meer kerncentrales gebouwd moeten worden. Iets minder dan een kwart van de bevolking is het hier niet mee eens.

3 uur geleden
Premier Curaçao: regering was niet betrokken bij reis van Machado

WILLEMSTAD (ANP) - De regering van Curaçao was niet betrokken "bij de planning of uitvoering van de reis van María Corina Machado", de Venezolaanse oppositieleider die deze week haar Nobelprijs voor de Vrede in Noorwegen ophaalde. Premier Gilmar 'Pik' Pisas heeft dat vrijdag in een officiële verklaring meegedeeld. Hij laat weten dat Curaçao een strikt neutrale positie hanteert in de huidige regionale politieke spanningen.

11 uur geleden
Steun in Brabantse Staten voor nieuwe stikstofkoers provincie

DEN BOSCH (ANP) - Een meerderheid van Provinciale Staten in Noord-Brabant heeft, hoewel Statenleden zich onder druk gezet voelden, ingestemd met het nieuwe stikstofplan van de provincie.

15 uur geleden
Aanhoudingen om bedreigen boer die in nieuws kwam door misstanden

MOLENLANDEN (ANP) - Twee mannen zijn vrijdag opgepakt voor het bedreigen van een boer uit Molenlanden. De politie meldt dat de bedreigingen zijn gedaan naar aanleiding van een artikel en beelden over misstanden bij verzamelcentra voor runderen en kalveren.

15 uur geleden
Drenthe wil ook een wolf zenderen en afschrikken met paintballs

ASSEN (ANP) - De provincie Drenthe bereidt maatregelen voor tegen een wolf die donderdag twee wandelaars benaderde in het Dwingelderveld. Drenthe wil dit dier afschrikken met een paintballgeweer en is ook van plan de wolf te voorzien van een zender. Hiervoor moet het dier eerst worden verdoofd.

17 uur geleden