Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overtuigende zege basketballers Bucks op Lakers

Overtuigende zege basketballers Bucks op Lakers

LOS ANGELES (ANP) - Met opnieuw Giannis Antetokounmpo als uitblinker heeft Milwaukee Bucks de vierde zege op rij geboekt in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA. De Griekse vedette kwam tegen Los Angeles Lakers tot 44 punten, 14 rebounds en 8 assists, mede resulterend in een 131-116-overwinning voor de bezoekers uit Milwaukee.

Bobby Portis voegde 23 punten toe voor Milwaukee, dat in het derde kwart zelfs even met 30 punten voorsprong leidde. De Bucks staan tweede achter Miami Heat in de oostelijke divisie van de NBA. Bij de Lakers, die voor de vijfde keer in zeven duels verloren, was LeBron James de topscorer met 27 punten.

Phoenix Suns, koploper in de Western Conference, was met 114-109 te sterk voor Philadelphia 76'ers. Bij de Suns waren Devin Booker (35 punten) en Mikal Bridges (23) de productiefste spelers.

Bij de thuisploeg was Joel Embiid goed voor 34 punten. Het was het 21e duel op rij waarin hij tot ten minste 25 punten kwam.

Meer uit Sport

Bokslegende Mayweather (48) kondigt nieuw gevecht aan

NEW YORK (ANP/RTR) - Bokslegende Floyd Mayweather (48) gaat later dit jaar weer een professionele wedstrijd vechten. Via zijn promotor CSI Sports heeft de oud-wereldkampioen in vijf gewichtsklassen aangekondigd voor de vierde keer terug te keren uit zijn pensioen. Zijn laatste gevecht was in 2017, toen de Amerikaan won van de Ier Conor McGregor.

1 uur geleden
Kerstholt noemt Van 't Wout na derde goud 'magische vakidioot'

MILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had vrijdag na afloop van het olympische shorttracktoernooi even nodig om Jens van 't Wout te omschrijven. "Jens is een magische vakidioot met een gebruiksaanwijzing", zei hij over de Nederlandse uitblinker op de Winterspelen van Milaan. Van 't Wout won drie keer goud en een keer brons.

3 uur geleden
Tijdelijke schaatsbaan bewijst waarde op Spelen met zeven records

MILAAN (ANP) - Met zeven olympische records is de organisatie van de Spelen van Milaan erin geslaagd een snelle ijsvloer neer te leggen voor het langebaanschaatsen. De tijdelijke schaatsbaan in twee hallen van het beurscomplex doet daarmee niet onder voor traditionele ijsstadions.

3 uur geleden
Kerstholt heeft na twaalf jaar alsnog goud op relay: nu is het af

MILAAN (ANP) - Niels Kerstholt was vrijdag op de Spelen van Milaan van iedereen het meest blij met de behaalde gouden olympische medaille op de aflossing. De bondscoach maakte zelf twaalf jaar geleden deel uit van het Nederlandse shorttrackteam dat in Sotsji op pijnlijke wijze naast eremetaal greep.

7 uur geleden
Nederland met acht keer goud op vierde plek in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.

12 uur geleden
Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

12 uur geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

12 uur geleden