Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overnachten in Beekse Bergen en Efteling mag weer

Overnachten in Beekse Bergen en Efteling mag weer

HILVARENBEEK (ANP) - Vakantiepark Beekse Bergen en het Safari Resort in Hilvarenbeek openen weer de deuren voor bezoekers die er willen overnachten. Dat is afgestemd met de veiligheidsregio Midden- en West-Brabant, die het verbod op recreatief nachtverblijf deze week uit de noodverordening schrapte.

Ook de camping van het park mag weer gasten verwelkom die beschikken over een camper of caravan met eigen sanitaire voorzieningen. Het Safaripark zelf blijft nog gesloten, dat geldt ook voor Speelland Beekse Bergen. Op het vakantiepark dienen bezoekers uiteraard 1,5 meter afstand van elkaar te houden, gelijk aan een chimpansee met gestrekte armen, wat in Beekse Bergen een 'chimpansee-afstand' wordt genoemd.

Donderdag maakte ook de Efteling bekend om weer voorzichtig te openen, te beginnen met Vakantiepark Efteling Bosrijk. Ook het Efteling Golfpark gaat weer open voor een gering aantal jeugdleden onder de 18 jaar.

Meer uit Binnenland

Mobiele Eenheid grijpt in op Korte Voorhout in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - De Mobiele Eenheid grijpt in op het Korte Voorhout in Den Haag, omdat groepen jongeren daar niet luisteren naar de vorderingen van de politie. Dat ziet een ANP-verslaggever ter plaatse. Mensen zijn daar aanwezig vanwege de oproepen tot "Gen-Z-protesten" via sociale media. De politie heeft de aanwezigen meermaals verzocht om naar het Malieveld te gaan, maar daar wordt door sommigen geen gehoor aan gegeven.

1 uur geleden
Politie aanwezig in Maastricht, enkele winkels dichtgetimmerd

MAASTRICHT (ANP) - Ook in Maastricht is zaterdagmiddag veel politie op de been vanwege aangekondigde jongerenprotesten op sociale media. Een aantal winkels heeft in de binnenstad uit voorzorg de gevels dichtgetimmerd.

1 uur geleden
Politie fouilleert en arresteert jongeren bij Malieveld Den Haag

DEN HAAG (ANP) - De politie houdt zaterdagmiddag verschillende fouilleeracties bij onder meer het Centraal Station van Den Haag, het Malieveld en in het winkelgebied van de stad. Aanleiding zijn de oproepen op sociale media om te protesteren, en de vrees dat deze uitmonden in rellen en plunderingen. Jongeren worden op verschillende plekken gefouilleerd en om een identiteitsbewijs gevraagd, voordat ze door mogen lopen. Ook worden ze gevorderd het centrum te verlaten.

2 uur geleden
Boot met migranten voor kust Zeeland had geen motor meer

CADZAND (ANP) - De boot met migranten die zaterdag voor de Zeeuwse kust van zee is gehaald, had geen motor meer en was daardoor stuurloos. Ook hadden de opvarenden geen reddingsvesten, meldt de marechaussee.

3 uur geleden
Twee aanhoudingen voor schietpartij in centrum Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft twee mannen aangehouden voor een schietpartij zaterdagochtend vroeg in het centrum van Rotterdam. Een conflict buiten een uitgaansgelegenheid was vermoedelijk de aanleiding voor de schietpartij, meldt de politie.

3 uur geleden
Nog meer winkels in Den Haag timmeren pui dicht

DEN HAAG (ANP) - Uit vrees voor ongeregeldheden worden zaterdagochtend meer winkels in het centrum van Den Haag gebarricadeerd. Een verslaggever van het ANP ziet op verschillende plekken in de winkelstraat werklui bezig zijn winkels dicht te timmeren. Het gaat onder meer om de MediaMarkt aan de Grote Marktstraat. Ook de Primark en Decathlon zijn uit voorzorg gebarricadeerd.

5 uur geleden
Twee opvarenden migrantenboot Zeeland opgepakt voor mensensmokkel

CADZAND (ANP) - Twee opvarenden van de rubberboot die zaterdagochtend naar de kust van Zeeland werd gesleept, zijn aangehouden voor mensensmokkel. In totaal zaten in de rubberboot 38 mensen, meldt de marechaussee.

5 uur geleden