Overmars verwacht snel nieuws over nieuw contract Onana bij Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Marc Overmars hoopt dat André Onana zijn contract bij Ajax snel verlengt. "We zijn in gesprek", vertelde de directeur voetbalzaken vlak voor het thuisduel met AS Roma in de kwartfinale van de Europa League bij RTL 7. "Ik hoop dat er komende week duidelijkheid is over een nieuw contract voor meerdere jaren."
Onana zit op dit moment een dopingschorsing van 1 jaar uit. Hij hoopt op strafvermindering en is naar het internationaal sporttribunaal CAS gestapt. Daar zal zijn zaak vermoedelijk komende zomer worden behandeld. Het huidige contract van Onana loopt in de zomer van 2022 af. Ajax wil voorkomen dat hij dan transfervrij vertrekt.
Ajax hoopt Onana tot medio 2024 te binden. De zaakwaarnemer van de keeper zou inzetten op een verbintenis die in de zomer van 2023 afloopt. Overmars verwacht dat doelman Maarten Stekelenburg nog een seizoen blijft. "Dat is wel zo goed als rond", zei hij.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
38 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
4 uur geleden