Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overmars: verlengen met Onana kan tot mogelijkheden behoren

Overmars: verlengen met Onana kan tot mogelijkheden behoren

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat snel om de tafel zitten met de zaakwaarnemer van André Onana, de doelman die vorige week voor 12 maanden werd geschorst omdat er tijdens een controle het verboden middel furosemide in zijn urine werd aangetroffen. Dat bevestigde directeur voetbalzaken Marc Overmars vlak voor het bekerduel met PSV.

Het contract van Onana loopt in de zomer van 2022 af. Ajax wil graag voorkomen dat hij dan transfervrij vertrekt. "Het is natuurlijk dramatisch voor hem maar ook voor ons", zei Overmars bij ESPN. "Wat dit voor zijn toekomst betekent? Dat is een goede vraag. We gaan het daar een dezer dagen met zijn mensen over hebben. Het kan twee kanten op. Hij kan verlengen en blijven of hij blijft niet. De komende weken zullen we kijken hoe het ervoor staat. Maar verlengen kan zeker tot de mogelijkheden behoren."

Ajax gaat ook in beroep tegen de schorsing voor Onana. De club stapt binnen 3 weken naar het CAS. Overmars wist al sinds november dat Onana het risico van een schorsing liep. Hij heeft niet overwogen om afgelopen maand nog een doelman aan te trekken. "Wij hebben genoeg vertrouwen in Maarten Stekelenburg. Komende zomer zie ik het wel weer."

Overmars verwacht dat Quincy Promes de komende weken alsnog naar Spartak Moskou vertrekt. Hij speelde al in op het vertrek van de aanvaller door Oussama Idrissi van Sevilla te huren.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

8 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

9 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

9 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

10 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

11 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

12 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

12 uur geleden