Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overmars: verlengen met Onana kan tot mogelijkheden behoren

Overmars: verlengen met Onana kan tot mogelijkheden behoren

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat snel om de tafel zitten met de zaakwaarnemer van André Onana, de doelman die vorige week voor 12 maanden werd geschorst omdat er tijdens een controle het verboden middel furosemide in zijn urine werd aangetroffen. Dat bevestigde directeur voetbalzaken Marc Overmars vlak voor het bekerduel met PSV.

Het contract van Onana loopt in de zomer van 2022 af. Ajax wil graag voorkomen dat hij dan transfervrij vertrekt. "Het is natuurlijk dramatisch voor hem maar ook voor ons", zei Overmars bij ESPN. "Wat dit voor zijn toekomst betekent? Dat is een goede vraag. We gaan het daar een dezer dagen met zijn mensen over hebben. Het kan twee kanten op. Hij kan verlengen en blijven of hij blijft niet. De komende weken zullen we kijken hoe het ervoor staat. Maar verlengen kan zeker tot de mogelijkheden behoren."

Ajax gaat ook in beroep tegen de schorsing voor Onana. De club stapt binnen 3 weken naar het CAS. Overmars wist al sinds november dat Onana het risico van een schorsing liep. Hij heeft niet overwogen om afgelopen maand nog een doelman aan te trekken. "Wij hebben genoeg vertrouwen in Maarten Stekelenburg. Komende zomer zie ik het wel weer."

Overmars verwacht dat Quincy Promes de komende weken alsnog naar Spartak Moskou vertrekt. Hij speelde al in op het vertrek van de aanvaller door Oussama Idrissi van Sevilla te huren.

Meer uit Voetbal

Liverpool overklast Newcastle United: 4-1

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft overtuigend gewonnen van Newcastle United in de Premier League. De ploeg van trainer Arne Slot won met 4-1 en behield de vijfde plaats. De Fransman Hugo Ekitike scoorde twee keer voor Liverpool, waar Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo in de basis stonden. Sven Botman bleef op de bank bij Newcastle.

8 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Elche

ELCHE (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Elche met 3-1 gewonnen en de koppositie in Spanje verstevigd. De ploeg van coach Hansi Flick kwam op 55 punten, 4 meer dan Real Madrid, dat zondag speelt tegen Rayo Vallecano.

9 uur geleden
Sparta wint na 53 jaar weer vijf keer op rij in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van coach Maurice Steijn won op Het Kasteel met 2-0 van FC Groningen dankzij twee treffers van Shunsuke Mito. Het was voor Sparta 53 jaar geleden dat het vijf achtereenvolgende wedstrijden won. Dat was in het seizoen 1972/1973. FC Groningen zag in de wedstrijd twee keer een doelpunt afgekeurd worden.

9 uur geleden
Napoli-coach Conte klaagt: voetbal gaat kapot aan moordend schema

NAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte van Napoli geeft het drukke speelschema de schuld van de waslijst aan blessures in zijn ploeg. "Het slopende schema met al die wedstrijden maakt het voetbal kapot", zei hij na de benauwde zege van 2-1 op Fiorentina. Hij zag tot zijn grote frustratie aanvoerder Giovanni Di Lorenzo uitvallen met een op het oog zware knieblessure.

10 uur geleden
PEC Zwolle haalt uit tegen Telstar in 'jubileumwedstrijd'

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft thuis met 4-1 van Telstar gewonnen in de Eredivisie. De bezoekers bleven lang bij in de wedstrijd, maar PEC wist in het laatste halfuur uit te lopen. De Zwollenaren stijgen door de overwinning naar de negende plek op de ranglijst.

11 uur geleden
Koploper Bayern verspeelt ook punten tegen HSV in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft opnieuw punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper speelde met 2-2 gelijk bij HSV in Hamburg. Bayern leed een week geleden tegen FC Augsburg zijn eerste nederlaag in de competitie. Doordeweeks won het wel met 2-1 van PSV in de Champions League.

11 uur geleden
Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

13 uur geleden