Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overmars: financieel niet verantwoord om Bergwijn te halen

Overmars: financieel niet verantwoord om Bergwijn te halen

AMSTERDAM (ANP) - Marc Overmars, directeur voetbalzaken van Ajax, zegt een dag na het verstrijken van de transferdeadline dat het voor zijn club financieel niet verantwoord was om aanvaller Steven Bergwijn over te nemen van Tottenham Hotspur. De Londense club hield continu vast een een hoge transfersom en wilde geen verlies lijden op de door Ajax begeerde aanvaller.

"Het is geen geheim dat we Bergwijn naar Ajax wilden halen, maar als directie vonden we het niet goed om nu het hele financiële pakket aan te halen in deze onzekere tijd", aldus Overmars tegen ESPN. In plaats van Bergwijn wil de technische staf de jeugd een kans geven. "Maar alleen als ze goed genoeg zijn", zegt Overmars.

De directeur voetbalzaken dacht voor Ajax een rustige transferperiode door te maken. Maar door de blessure van de afgelopen maand tijdelijk teruggekeerde spits Brian Brobbey wilde de club alsnog een extra aanvaller van naam binnenhalen. "Maar het is lastig als je in de laatste dagen van de transferperiode de band nog moet repareren. Normaal duw je dan door, door te investeren, zoals we vorig jaar deden met Sébastien Haller", zegt de directeur.

Ihattaren

Overmars hoopt dat Mohamed Ihattaren, die in Italië verpieterde, bij Ajax weer kan opbloeien onder trainer Erik Ten Hag. "Je praat over een kind van 19 jaar oud. Kinderen maken fouten maar je moet de schuld wel bij jezelf zoeken. Dat ziet hij zelf ook wel. We zullen er alles aan doen om daar een succes van te maken. Het kan een succes worden, maar het begint bij hemzelf. Erik is goed om hem weer op de rails te krijgen."

Oud-Ajacied Christian Eriksen, die de afgelopen tijd meetrainde bij Jong Ajax, is volgens Overmars geen optie geweest om bij Ajax terug te keren. "Er zijn al te veel mensen op zijn positie beschikbaar en we willen de ontwikkeling van talenten niet dwarsbomen door de aanwezigheid van Eriksen."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

2 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

4 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

6 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

7 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

9 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

14 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

14 uur geleden