Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overlijdensbericht Chadwick Boseman meest gedeelde tweet 2020

Overlijdensbericht Chadwick Boseman meest gedeelde tweet 2020

LOS ANGELES (ANP) - Het overlijdensbericht van Black Panther-acteur Chadwick Boseman was het meest gedeelde Twitterbericht van 2020. Het bericht, verstuurd vanaf de account van Boseman, werd meer dan 2,1 miljoen keer gedeeld en 7,5 miljoen keer geliked. Dit aantal werd behaald binnen 24 uur nadat het bericht was geplaatst, meldt vakblad Variety maandag.

De berichten met de meeste likes dit jaar waren het bericht waarin oud-president Barack Obama de overleden sportheld Kobe Bryant herdacht, een verjaardagsbericht van Home Alone-ster Macaulay Culkin ("hey guys, willen jullie je oud voelen? Ik ben 40 - you're welcome") en de Tweet van de aanstaand vice-president Kamala Harris nadat Joe Biden was uitgeroepen tot de nieuw gekozen president van Amerika.

De persoon over wie in 2020 het meest werd bericht op Twitter, was de binnenkort aftredende Amerikaanse president Donald Trump. De rest van de top 5 bestaat uit nieuwgekozen Amerikaans president Joe Biden, George Floyd (de zwarte man die werd gedood door een witte agent), Kobe Bryant en Barack Obama. De meest besproken vrouw op Twitter was Kamala Harris.

Meer uit Buitenland

Israël claimt topman Hamas te hebben gedood in Gaza

TEL AVIV (ANP/DPA) - Het Israëlische leger heeft gemeld een topfiguur van de Palestijnse beweging Hamas in Gaza te hebben gedood. Hij zou bezig zijn geweest de militaire kracht van de beweging weer op te bouwen.

15 minuten geleden
Onstuimig weer op Canarische Eilanden, sneeuw vanaf 1400 meter

SANTA CRUZ DE TENERIFE (ANP) - De Canarische Eilanden kampen met flink onstuimig weer door storm Emilia. Op onder meer Tenerife, La Palma en Gran Canaria geldt op veel plaatsen code oranje. Plaatselijk komen stevige regen en onweersbuien voor met windstoten tot 90 kilometer per uur aan de kust, meldt Weeronline. In de berggebieden valt sneeuw vanaf 1400 meter.

1 uur geleden
Merz: waarschuwt partijgenoten voor Poetin en Europese toekomst

MÜNCHEN (ANP/DPA/AFP) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz heeft op het CDU-partijcongres opnieuw gewaarschuwd voor de Russische dreiging. "Poetin stopt niet", zei Merz zaterdag in München.

1 uur geleden
Tsjechië betaalt volgens premier niet voor EU-plan voor Oekraïne

PRAAG (ANP/RTR) - Tsjechië zal volgens de nieuwe premier Andrej Babiš op geen enkele manier geld uitgeven of garanties geven voor het EU-plan om Oekraïne financieel te steunen. De Europese Commissie moet volgens Babiš andere manieren vinden om Oekraïne bij te staan.

1 uur geleden
Washington heft weer een sanctie tegen Belarus op in toenadering

MINSK (ANP/RTR) - De VS hebben opnieuw een van de sancties tegen Belarus opgeheven. De stap wordt gezien als een verdere toenadering tussen Washington en Minsk. De speciale Amerikaanse gezant voor Belarus John Coale heeft twee dagen gesprekken gevoerd in Minsk.

1 uur geleden
Cambodja sluit per direct grenzen met Thailand

PHNOM PENH (ANP/AFP) - Cambodja sluit tot nader order alle grenzen met Thailand vanwege de oplopende conflicten met dat land in de grensregio. Dat meldt het Cambodjaanse ministerie van Binnenlandse Zaken.

2 uur geleden
Parijse regio opent kabelbaan voor openbaar vervoer

CRÉTEIL (ANP) - In zuidoostelijke voorsteden van Parijs is een kabelbaan in gebruik genomen om bewoners sneller te verplaatsen. Media melden dat de reis per kabelbaan van Villeneuve-Saint-Georges naar het eindpunt van metrolijn 8 in Créteil slechts 18 minuten duurt. Er zijn vijf stopplaatsen. De tocht duurt met een bus zeker 40 minuten.

2 uur geleden