Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overledenen in Lek zijn familieleden, politie denkt aan ongeval

Overledenen in Lek zijn familieleden, politie denkt aan ongeval

STREEFKERK (ANP) - De politie heeft maandagmiddag meer bekendgemaakt over de identiteit van de vier overledenen die in de Lek bij Streefkerk zijn gevonden. Het gaat om een 80-jarige man en drie vrouwen van 69, 48 en 38 jaar uit Gouda. De vier waren familie van elkaar, zegt de politie, die vooralsnog uitgaat van een noodlottig ongeval.

Sinds zondagmiddag werd gezocht naar de vier vermisten. Familieleden hadden de vermissing van de vier en hun auto gemeld bij de politie. Ze hadden een feest bezocht in Rotterdam, maar waren niet thuisgekomen. Kort na die melding troffen wandelaars in de Lek bij Ammerstol een overleden persoon aan. Na uitgebreid onderzoek vonden agenten in de loop van de avond nog een lichaam, in de Lek bij Bergambacht. In de nacht van zondag op maandag is de auto gevonden met daarin nog twee overleden mensen. Die auto lag in de Lek, ter hoogte van het buurtschap Bergstoep.

De gemeente Gouda liet eerder maandag al weten dat het gaat om een vader, moeder en twee dochters. De gemeente zegt "geschokt en verdrietig" te zijn.

De politie gaat door met het doen van onderzoek naar de toedracht.

Meer uit Binnenland

België eist stemming over songfestival, anders geen deelname

WENEN (ANP) - De Vlaamse omroep VRT wil dat de omroepen die zijn aangesloten bij de European Broadcasting Union (EBU) gaan stemmen over welke landen mogen meedoen aan het Eurovisie Songfestival. Ook wil de Vlaamse zender een duidelijke stellingname tegen oorlog en geweld. Als dat niet gebeurt, stuurt België volgend jaar geen kandidaat.

1 uur geleden
Canadese opvarende Hondius test positief op hantavirus

VICTORIA (ANP) - Een Canadese opvarende van het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius is positief getest op het hantavirus. Dat meldt omroep CBC op basis van een Canadese gezondheidsfunctionaris.

3 uur geleden
Demonstranten blokkeren spoorlijn haven Rotterdam opnieuw

BARENDRECHT (ANP) - Demonstranten van de groep Geef Tegengas hebben zaterdag opnieuw een spoorlijn in het havengebied van Rotterdam geblokkeerd. Het is de achtste dag op rij dat dit gebeurt. Goederentreinen kunnen daardoor niet van en naar de haven rijden.

7 uur geleden
Protesten in veel steden, ook tegengeluiden

DEN HAAG (ANP) - In enkele steden wordt zaterdagmiddag onder de noemer Nationaal Protest geprotesteerd tegen onder meer asielopvang en bezuinigingen op de zorg. De organisatie zei vooraf uit te gaan van een vreedzame en massale demonstratie. De actie was aangekondigd in negen steden. Hier en daar zijn ook mensen de straat opgegaan om een tegengeluid te laten horen.

10 uur geleden
Tientallen jongeren vallen politie aan op kermis Purmerend

PURMEREND (ANP) - De politie is vrijdagavond op een kermis in Purmerend aangevallen door tientallen jongeren. Dat gebeurde nadat agenten een grote vechtpartij tussen meerdere jonge mensen hadden gestopt. Een deel van de groep keerde zich tegen de politie en bekogelde die met vuurwerk en stenen.

10 uur geleden
Presentator Bas Westerweel (62) onverwachts overleden

ENSCHEDE (ANP) - Radio- en televisiepresentator Bas Westerweel is onverwacht overleden op 62-jarige leeftijd. Dat bevestigt zijn familie aan het ANP na berichtgeving van RTL Boulevard. Westerweel overleed in de nacht van donderdag op vrijdag in zijn slaap.

10 uur geleden
Flinke rijen voor nieuw horloge, winkels rest van de dag dicht

DEN HAAG (ANP) - De politie en de beveiliging van de Westfield Mall of the Netherlands in Leidschendam hebben zaterdagochtend een paar honderd mensen uit het winkelcentrum weggestuurd. Voor de Swatchwinkel stond een lange rij omdat daar zaterdag een nieuw horloge in de verkoop zou gaan.

13 uur geleden