
Overleden persoon in water in Almelo is veertienjarig meisje
ALMELO (ANP) - De overleden persoon die zondag aan het eind van de middag in het water bij het Wendelgoor in Almelo is aangetroffen, is een meisje van 14 jaar uit die plaats, meldt de politie.
Zondagavond werden twee personen uit Wierden en Almelo aangehouden op verdenking van mogelijke betrokkenheid bij haar overlijden.
Een rechercheteam voert maandag een buurtonderzoek uit. Ook worden met een drone foto's gemaakt van de vindplaats van het lichaam.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Een meerderheid van de Nederlanders (59 procent) vindt dat het de verkeerde kant opgaat met ons land. Dat schrijft het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP) in het derde rapport getiteld Burgerperspectieven van 2025.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voor het eerst is een Duitse minister aanwezig bij de nationale herdenking van de Kristallnacht in de Portugese Synagoge in Amsterdam. Het gaat om de in Amsterdam geboren Karin Prien, die sinds mei van dit jaar onderwijsminister is en een Joodse achtergrond heeft. Het Centraal Joods Overleg, dat de herdenking organiseert, meldt dat Prien een toespraak zal houden tijdens de plechtigheid op zondag 9 november.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft zondagochtend een 32-jarige man aangehouden die wordt verdacht van belediging en bedreiging van Frans Timmermans. Informatie over de woonplaats van de verdachte zegt een politiewoordvoerder niet te kunnen geven. De GroenLinks-PvdA-leider werd vorige week zondag op een terras in Amsterdam geïntimideerd en deed daarvan aangifte.
9 uur geledenZOETERMEER (ANP) - Sinds de opening van de Blankenburgverbinding zijn er tot en met september 200.000 boetes uitgeschreven aan weggebruikers voor het niet betalen van de verschuldigde tol. In totaal gaat het om een bedrag van ongeveer 7 miljoen euro, bevestigde een woordvoerder van de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW) berichtgeving van de NOS.
14 uur geledenDE COCKSDORP (ANP) - Het slachtoffer van een fataal ongeval op Texel is een 50-jarige man uit België. De man fietste in de nacht van zaterdag op zondag rond 02.30 uur op de Postweg toen hij botste met een voertuig. De bestuurder daarvan, een 70-jarige Texelaar, wordt "volgens protocol ontboden voor verhoor", meldt de politie.
15 uur geledenDE COCKSDORP (ANP) - Bij een aanrijding met een auto is in de nacht van zaterdag op zondag in De Cocksdorp op Texel een fietser om het leven gekomen. Dat maakte de politie op X bekend.
21 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Brankele Frank vindt het "totaal bizar" dat ze De Slimste Mens heeft gewonnen. De neurobioloog en schrijver stond zaterdagavond in de finale van het KRO-NCRV-programma met politicus Rob Jetten en schrijver Thomas van Luyn. "Rob is zo goed, dus ik dacht echt niet dat ik hem kon verslaan", zegt ze tegen het ANP. "En van Thomas dacht ik van tevoren dat hij dit seizoen zou winnen."
1 dag geleden