Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overige Voice-coaches volgen Anouk voorlopig niet

Overige Voice-coaches volgen Anouk voorlopig niet

HILVERSUM (ANP) - Glennis Grace en Waylon stappen voorlopig nog niet op als coach bij The Voice of Holland. Zij laten desgevraagd via hun management weten de ontwikkelingen af te wachten en dan pas een beslissing te nemen.

Anouk maakte zondag bekend per direct te stoppen met The Voice na de berichten over grensoverschrijdend gedrag achter de schermen. Waylon, die sinds 2016 op een van de beroemde draaiende stoelen zit, zegt dat hij wacht met reageren tot de uitzending van BOOS donderdag online komt. Hierin komen alle aantijgingen uitgebreid aan bod. Zijn manager laat het verder bij Waylons eerdere verklaring van zaterdag waarin hij stelde dat hij er niks mee te maken heeft.

Ook Glennis Grace, die in het huidige seizoen debuteerde als coach, wil voorlopig niets meer zeggen. "Glennis heeft via haar social media aangegeven dat ze erg geschrokken is door de berichten en dat ze het heel goed vindt dat dit onderzocht wordt. Ze heeft ook gezegd dat ze niet weet wat ze er verder over moet zeggen en dat ze ook niet precies weet wat er is gebeurd", laat haar woordvoerder weten.

Maan, die dit seizoen samen met Typhoon optreedt als coach van afgevallen kandidaten, laat weten dat ze niet wil reageren. De zangeres verwijst daarbij naar RTL. Typhoon was maandag niet direct bereikbaar voor commentaar.

Meer uit Binnenland

Schaatsbanen geopend op koude Eerste Kerstdag

DEN HAAG (ANP) - In meerdere plaatsen in het land kunnen mensen de schaatsen onderbinden. Zo hebben in De Lier (Zuid-Holland) en in Zeist (Utrecht) de vorst en het werk van vrijwilligers ervoor gezorgd dat schaatsers vanaf 8.30 uur over de baan kunnen rijden.

1 uur geleden
3FM kijkt terug op onvergetelijke editie Serious Request

HILVERSUM (ANP) - NPO 3FM kijkt terug op een onvergetelijke editie van Serious Request. "De dj's, de ongelooflijke eindstand en de vele hartverwarmende reacties: ik ben behoorlijk sprakeloos", zegt zendermanager Menno de Boer. Met de inzamelingsactie werd een recordbedrag opgehaald van ruim 18,4 miljoen euro.

2 uur geleden
Dode door ongeluk op N331 in Zwartsluis

ZWARTSLUIS (ANP) - Door een ongeluk op de provinciale weg N331 in de Overijsselse plaats Zwartsluis is op kerstavond een persoon om het leven gekomen. Het gaat volgens de politie om een 40-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats.

7 uur geleden
Editie 27 van de Top 2000 van start gegaan op NPO Radio 2

DEN HAAG (ANP) - De 27e editie van de NPO Radio 2 Top 2000 is van start gegaan. Radio-dj's Annemieke Schollaardt en Jan-Willem Roodbeen telden woensdagavond in de openingsshow af naar middernacht, het moment waarop het eerste nummer van de jaarlijkse hitlijst werd opgezet. Dat was het nummer Run Like Hell van Pink Floyd.

10 uur geleden
3FM Serious Request haalt recordbedrag van 18.423.566 euro op

DEN BOSCH (ANP) - 3FM Serious Request heeft met het eindbedrag van de actie een uitzonderlijk hoog bedrag bereikt. Na zes dagen actievoeren is in het Glazen Huis in Den Bosch 18.423.566 euro opgehaald voor Spieren voor Spieren, zo maakte NPO 3FM woensdag bekend. Nog nooit eerder kwam het eindbedrag tijdens het slot van Serious Request op kerstavond zo hoog uit.

14 uur geleden
41-jarige Eritreeër verdacht van mensensmokkel uitgeleverd

ROTTERDAM (ANP) - De 41-jarige Eritreeër Kidane H. die het Openbaar Ministerie (OM) wil vervolgen voor onder meer mensensmokkel, is vanuit de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) uitgeleverd aan Nederland. De man is woensdagavond geland op Schiphol en begeleid door de marechaussee, meldt het OM.

15 uur geleden
3FM Serious Request verbreekt record bij laatste tussenstand

DEN BOSCH (ANP) - 3FM Serious Request heeft bij de laatste tussenstand van de actie een recordbedrag opgehaald. De teller stond woensdag op 15.163.447 euro, met nog ongeveer anderhalf uur te gaan in het Glazen Huis in Den Bosch. Daarmee is het oude record uit 2012 definitief verbroken, is dinsdag op NPO 3FM bekendgemaakt.

16 uur geleden