Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overgang Van Wolfswinkel naar FC Twente definitief

Overgang Van Wolfswinkel naar FC Twente definitief

ENSCHEDE (ANP) - Ricky van Wolfswinkel keert terug naar Nederland. De 32-jarige voetballer die de afgelopen seizoenen bij de Zwitserse club FC Basel speelde, ondertekende bij FC Twente een contract voor twee seizoenen met de optie voor nog een jaar. Van Wolfswinkel, die transfervrij overkomt, sluit vanaf donderdag aan bij de selectie van trainer Ron Jans, meldt de club.

"FC Twente staat in een rijtje met clubs die mij altijd hebben aangesproken, ik kijk ernaar uit om hier te gaan spelen en wil mooie prestaties behalen met de ploeg. Daar wil ik mijn bijdrage aan leveren. FC Twente is een mooie club met fantastische supporters die er altijd achter staan, dat hebben ze de laatste jaren wel laten zien," zei de aanvaller na het zetten van zijn handtekening.

"Het is prachtig dat we Ricky van Wolfswinkel hebben kunnen toevoegen aan onze selectie. Een voetballer met een grote persoonlijkheid, sterk karakter en legio ervaring die hij bij mooie grote clubs in Europa heeft opgedaan. Dat kunnen we goed gebruiken," aldus technisch directeur Jan Streuer.

Van Wolfswinkel moest in 2019 een hersenoperatie ondergaan. Hij liep in augustus van dat jaar een hersenschudding op. Uit scans die werden gemaakt kwam ook naar voren dat de speler een aneurysma in zijn hersenen had. Dat is een uitstulping in een bloedvat van de hersenen, die kan leiden tot een hersenbloeding. Een operatie was daarom noodzakelijk.

In Nederland voetbalde Van Wolfswinkel eerder voor Vitesse en FC Utrecht.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Serviƫ.

1 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

1 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

1 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

1 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israƫlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

6 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

12 uur geleden