Overgang doelman Sommer naar Bayern nagenoeg rond
MÜNCHEN (ANP) - De overgang van doelman Yann Sommer van Borussia Mönchengladbach naar Bayern München is nagenoeg rond. Volgens Duitse media hebben beide clubs inmiddels overeenstemming bereikt over de transfer van de Zwitser.
Op Twitter meldde Borussia Mönchengladbach vervolgens dat Sommer met toestemming de training van woensdag heeft overgeslagen. "De onderhandelingen met Bayern zitten in een afrondende fase", voegde de club er in de mededeling aan toe.
Sommer zou nog een medische keuring moeten ondergaan bij de landskampioen, voordat hij een contract tekent tot medio 2025. Bayern zou een kleine 10 miljoen euro voor de keeper betalen.
Neuer
Bayern is op zoek naar een doelman, nadat bekend werd dat eerste keus Manuel Neuer voor de rest van het seizoen is uitgeschakeld. De international brak bij een ongeval bij het skiën een been.
Bayern München haalde eerder deze transferperiode al de bij Ajax vertrokken Daley Blind binnen.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de pijnlijke 8-2-nederlaag van zondag bij Heracles Almelo. Het elftal van trainer Henry van der Vegt zette Sparta Rotterdam met 1-0 aan de kant en klom van de zestiende naar de vijftiende plaats met 12 punten uit twaalf wedstrijden. Dat zijn 2 punten meer dan Excelsior en 3 punten meer dan Telstar en Heracles.
9 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard is sc Heerenveen weer gepasseerd op de ranglijst in de Eredivisie. De ploeg van trainer Danny Buijs won in eigen stadion met 2-0 van de Friezen door treffers van Paul Gladon en Mo Ihattaren. Fortuna boekte zo na drie competitienederlagen op rij de vijfde overwinning van het seizoen.
12 minuten geledenRABAT (ANP) - De Nederlandse voetbalsters zijn er bij het wereldkampioenschap onder 17 niet in geslaagd de titel te winnen. Regerend wereldkampioen Noord-Korea was in het Prince Moulay Abdellah Stadion in de Marokkaanse hoofdstad Rabat met 3-0 te sterk. De eindstand was bij rust al bereikt.
13 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.
5 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.
5 uur geleden