Overbodige aanvaller Seys weg bij RKC
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft het contract van Dylan Seys ontbonden. De Belgische aanvaller krijgt zo de ruimte om een nieuwe club te zoeken. Seys kon dit seizoen niet rekenen op speeltijd bij de Brabantse eredivisionist. Hij werd al vroeg in het seizoen door trainer Fred Grim teruggezet naar de beloften.
De 23-jarige Belg, die eerder voor Club Brugge en FC Twente speelde, was vorig seizoen in de Keuken Kampioen Divisie wel belangrijk voor RKC. Met dertien doelpunten en heel wat assists had Seys een aanzienlijk aandeel in de promotie naar de eredivisie. Door de komst van onder anderen Stanley Elbers en Dylan Vente raakte de vleugelspits na de zomer echter uit beeld. Seys mocht aan het begin van het seizoen nog drie keer invallen, maar Grim besloot hem terug te zetten naar de beloften omdat de Belg moeite had met zijn reserverol.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente blijft teleurgesteld dat er geen supporters van de club welkom zijn bij de wedstrijd bij SC Cambuur aanstaande zondag. De club is het niet eens met de beslissing, maar laat weten die niet juridisch aan te vechten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Viktor Tsygankov overgenomen van Girona. De 28-jarige vleugelspeler uit Oekraïne heeft bij Ajax een contract getekend dat loopt tot en met 30 juni 2029, maakte de club via X bekend.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax laat Tristan Gooijer vertrekken naar Lommel SK uit België. De partijen hebben een akkoord bereikt over de transfer van de 21-jarige verdediger naar de Belgische club.
2 uur geledenLYON (ANP) - Fenerbahçe heeft zich geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Turkse topclub won in de play-offs in Frankrijk met 2-1 bij Olympique Lyon. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. Het elftal van trainer José Mourinho nam na rust afstand van Real Sociedad: 4-1. Real was de competitie zaterdag begonnen met een late zege op Espanyol (1-2).
15 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle landen die zich hebben gekwalificeerd voor het wereldkampioenschap voetbal voor vrouwen onder 20 in september zullen aan het toernooi meedoen. Dat meldt een woordvoerder van wereldvoetbalbond FIFA woensdag aan het ANP. Dat zou betekenen dat de boycot door de Europese voetbalbond UEFA van alle competities van de FIFA van tafel is.
19 uur geledenROME (ANP/BELGA) - In navolging van meerdere Europese voetbalbonden heeft ook de Italiaanse bond (FIGC) aangekondigd niet achter de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino in maart te staan. De Zwitser ligt onder vuur na zijn inmiddels ingetrokken voorstel om een commerciële organisatie voor de FIFA-toernooirechten op te richten en 20 procent daarvan aan particuliere investeerders te verkopen.
22 uur geleden