Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Overbodige aanvaller Seys weg bij RKC

Overbodige aanvaller Seys weg bij RKC

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft het contract van Dylan Seys ontbonden. De Belgische aanvaller krijgt zo de ruimte om een nieuwe club te zoeken. Seys kon dit seizoen niet rekenen op speeltijd bij de Brabantse eredivisionist. Hij werd al vroeg in het seizoen door trainer Fred Grim teruggezet naar de beloften.

De 23-jarige Belg, die eerder voor Club Brugge en FC Twente speelde, was vorig seizoen in de Keuken Kampioen Divisie wel belangrijk voor RKC. Met dertien doelpunten en heel wat assists had Seys een aanzienlijk aandeel in de promotie naar de eredivisie. Door de komst van onder anderen Stanley Elbers en Dylan Vente raakte de vleugelspits na de zomer echter uit beeld. Seys mocht aan het begin van het seizoen nog drie keer invallen, maar Grim besloot hem terug te zetten naar de beloften omdat de Belg moeite had met zijn reserverol.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Marokko na 'historische' winst: we hebben nog niets

RABAT (ANP) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko noemde het bereiken van de halve finales van de Afrika Cup "historisch", maar hij waarschuwde meteen voor te veel euforie. "We hebben nog niets", sprak hij na de winst (2-0) op Kameroen in de kwartfinales.

2 uur geleden
Borussia Dortmund verspeelt bij hervatting Bundesliga punten

FRANKFURT (ANP) - Borussia Dortmund heeft bij de hervatting van de Duitse voetbalcompetitie direct punten verspeeld. Het elftal van trainer Niko Kovac kwam in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Koploper Bayern München kan de voorsprong op nummer 2 Borussia Dortmund zondag met een thuiszege op VfL Wolfsburg tot 11 punten vergroten.

13 uur geleden
Ajacied Ávila keert op huurbasis terug naar oude club Rosario

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Gastón Ávila opnieuw. De 24-jarige linkervleugelverdediger keert terug naar de Argentijnse club Rosario Central, waar hij zijn profloopbaan begon. De verhuurperiode loopt tot het einde van het kalenderjaar. Vorig jaar verhuurde Ajax Ávila al aan de Braziliaanse club Fortaleza.

13 uur geleden
Saibari in kwartfinale Afrika Cup trefzeker voor winnend Marokko

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetballers zijn in eigen land doorgedrongen tot de halve finale van de Afrika Cup. Het elftal van bondscoach Walid Regragui was in Rabat met 2-0 te sterk voor Kameroen, dat het toernooi vijf keer won. Alleen Egypte is met zeven eindzeges succesvoller dan Kameroen. Ismael Saibari maakte ruim een kwartier voor tijd de tweede treffer.

13 uur geleden
Ajax verkoopt Taylor voor ruim 16,8 miljoen euro aan Lazio

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Lazio hebben de transfer van Kenneth Taylor naar de Italiaanse club afgerond. De Amsterdammers ontvangen een vaste transfersom van 16,85 miljoen euro voor de 23-jarige middenvelder. Dat meldt Ajax in een persbericht.

14 uur geleden
Van Persie 'op één lijn' met leiding Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.

18 uur geleden
Van Persie denkt dat Timber in zomer transfervrij vertrekt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."

19 uur geleden