Overbodige aanvaller Seys weg bij RKC
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft het contract van Dylan Seys ontbonden. De Belgische aanvaller krijgt zo de ruimte om een nieuwe club te zoeken. Seys kon dit seizoen niet rekenen op speeltijd bij de Brabantse eredivisionist. Hij werd al vroeg in het seizoen door trainer Fred Grim teruggezet naar de beloften.
De 23-jarige Belg, die eerder voor Club Brugge en FC Twente speelde, was vorig seizoen in de Keuken Kampioen Divisie wel belangrijk voor RKC. Met dertien doelpunten en heel wat assists had Seys een aanzienlijk aandeel in de promotie naar de eredivisie. Door de komst van onder anderen Stanley Elbers en Dylan Vente raakte de vleugelspits na de zomer echter uit beeld. Seys mocht aan het begin van het seizoen nog drie keer invallen, maar Grim besloot hem terug te zetten naar de beloften omdat de Belg moeite had met zijn reserverol.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - FC Groningen heeft op bezoek bij Go Ahead Eagles in de Eredivisie met 1-1 gelijkgespeeld. De ploeg van trainer Dick Lukkien kwam via een treffer van Brynjólfur Willumsson tegen de verhouding in op voorsprong, maar kon in de tweede helft de gelijkmaker van Søren Tengstedt namens Go Ahead niet voorkomen.
57 minuten geledenLONDEN (ANP) - Hull City blijft indruk maken in de Premier League. De gepromoveerde club hield het thuisspelende Chelsea op 2-2 en is dit seizoen nog ongeslagen. Hull City staat met 8 punten uit vier wedstrijden derde, achter Manchester City en Arsenal.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zijn vierde zege van het seizoen geboekt. De club uit Enschede won in de eigen Veste met 2-0 van ADO Den Haag, dankzij een benutte strafschop van Wout Weghorst en een rake kopbal van Robin Pröpper. De doelpunten vielen in de tweede helft.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP/RTR) - De wereldvoetbalbond FIFA heeft kritische vragen over het omstreden en inmiddels ingetrokken investeringsplan rond FIFA Forward Enterprise van voorzitter Gianni Infantino ontweken. Dat stelt Jesper Møller, voorzitter van de Deense voetbalbond DBU, na een vergadering van de juridische commissie van de FIFA.
6 uur geledenLEEUWARDEN/UTRECHT (ANP) - Supporterscollectief Nederland is teleurgesteld over de nieuwe maatregelen om vuurwerkgeweld bij voetbalwedstrijden tegen te gaan. Dat laat het samenwerkingsverband van Nederlandse supportersverenigingen zaterdag weten aan het ANP.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het eerst dit Eredivisieseizoen puntenverlies geleden. In de zesde speelronde eindigde de thuiswedstrijd tegen het gepromoveerde Willem II in 1-1. AZ blijft voorlopig koploper in de competitie met 16 punten. Willem II heeft zijn tweede punt van het seizoen gepakt.
23 uur geledenZÜRICH (ANP/AFP) - De locatie van de finale van het wereldkampioenschap voetbal in 2030 wordt pas op een later moment bepaald. Dat zegt de FIFA vrijdag in een reactie op de woorden van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, Fouzi Lekjaa.
1 dag geleden