
Over en weer geschoten in Amsterdamse straat
AMSTERDAM (ANP) - Op de Admiraal de Ruijterweg in Amsterdam is zondagavond over en weer geschoten door een voetganger en een persoon in een voertuig. Er zijn daarbij voor zover bekend geen gewonden gevallen. Beide schutters zijn weggevlucht, laat de politie weten.
Op de Roelantstraat, een zijstraat van de Admiraal de Ruijterweg, zijn kogelhulzen gevonden. De politie verricht ook onderzoek op het nabijgelegen Mercatorplein, waar bloedsporen zijn gevonden. Getuigen van de schietpartij worden opgeroepen zich te melden bij de politie.
Via Burgernet heeft de politie het signalement van een man gedeeld in verband met de schietpartij.
Meer uit Binnenland
AMERSFOORT (ANP) - Nederland dreigt onherstelbare schade aan het openbaar vervoer op te lopen door ongekend hoge bezuinigingen, vindt reizigersvereniging Rover. De club luidt naar eigen zeggen "de noodklok".
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De jongste dochter van de Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte, Veronica, en zijn levenspartner Cielito 'Honeylet' Avancena, zijn aangekomen in Den Haag. Dat meldt de Filipijnse nieuwssite Inquirer.net.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Twee personen zijn woensdagavond gewond geraakt door een schietpartij in de wijk IJsselmonde in Rotterdam-Zuid. Het gaat om een man van 51 en een jongen van 15. Ze werden rond 21.30 uur vanaf de straat beschoten toen ze op het balkon van een woning aan de Rousseaustraat stonden, meldt de politie.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Er is een cao-akkoord bereikt voor ziekenhuispersoneel, melden vakbonden CNV en FNV. Een stakingsdag in april is daarmee voorlopig van de baan.
7 uur geledenWINSUM (ANP) - Een raadslid in de Groningse gemeente Het Hogeland heeft woensdagavond geƫmotioneerd een verklaring afgelegd over "beveiligingsmaatregelen die getroffen zijn rondom mij en mijn gezin". Hij zou bedreigd zijn omdat hij zijn woonplaats Bedum opperde als locatie voor een permanent asielzoekerscentrum (azc).
10 uur geledenTIEL (ANP) - Burgemeester Frank van der Meijden van Tiel stopt per direct met zijn functie. Dat heeft hij woensdagavond aan het begin van de raadsvergadering bekendgemaakt.
12 uur geledenHOUTEN (ANP) - In Houten (Utrecht) is er woensdagavond geen kermis wegens veiligheidsrisico's, zo bevestigt een woordvoerster van de politie berichtgeving door RTV Utrecht.
12 uur geleden