Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Outsiders Boeblik en De Minaur eenvoudig verder in Ahoy

Outsiders Boeblik en De Minaur eenvoudig verder in Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - Outsiders Aleksandr Boeblik en Alex De Minaur hebben zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam, het grootste tennistoernooi van Nederland. Boeblik is als achtste geplaatst, De Minaur is de nummer 5 van de plaatsingslijst.

Boeblik was in de eerste partij van de dag met 6-3 6-4 te sterk voor de Kroaat Borna Coric. Voor de Kazach was het al zijn vijfde zege op een rij. Begin deze maand won hij het indoortoernooi van Montpellier.

De Minaur versloeg later de Amerikaan Sebastian Korda met 6-4 6-3. De Australiër, de nummer 11 van de wereld, speelde zijn eerste wedstrijd van het jaar buiten zijn eigen landsgrenzen. Vorige maand verloor hij op de Australian Open in de vierde ronde.

"Na de Australian Open, waar de verwachtingen hooggespannen waren, was ik wel een paar dagen kapot van de uitschakeling. Maar na behoorlijk wat tijd op de golfbaan te hebben doorgebracht ben ik er weer klaar voor", zei De Minaur, die al voor de vierde keer op een rij meedoet in Ahoy. Hij kwam nooit verder dan de kwartfinales.

Meer uit Sport

Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

7 uur geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

9 uur geleden
Alcaraz trekt zich met polsblessure terug uit toernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.

10 uur geleden
Murray stopt er na zeven grandslamtitels in dubbelspel mee

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.

11 uur geleden
Wielrenner Merlier sprint naar winst in Ronde van Limburg

TONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.

11 uur geleden
Formule 1-baas begrijpt kritiek Verstappen: luisteren naar hem

LONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.

16 uur geleden
Amerikaanse oud-wielrenner Phinney keert terug als baanwielrenner

LOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.

17 uur geleden