Outsiders Boeblik en De Minaur eenvoudig verder in Ahoy
ROTTERDAM (ANP) - Outsiders Aleksandr Boeblik en Alex De Minaur hebben zich overtuigend geplaatst voor de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam, het grootste tennistoernooi van Nederland. Boeblik is als achtste geplaatst, De Minaur is de nummer 5 van de plaatsingslijst.
Boeblik was in de eerste partij van de dag met 6-3 6-4 te sterk voor de Kroaat Borna Coric. Voor de Kazach was het al zijn vijfde zege op een rij. Begin deze maand won hij het indoortoernooi van Montpellier.
De Minaur versloeg later de Amerikaan Sebastian Korda met 6-4 6-3. De Australiër, de nummer 11 van de wereld, speelde zijn eerste wedstrijd van het jaar buiten zijn eigen landsgrenzen. Vorige maand verloor hij op de Australian Open in de vierde ronde.
"Na de Australian Open, waar de verwachtingen hooggespannen waren, was ik wel een paar dagen kapot van de uitschakeling. Maar na behoorlijk wat tijd op de golfbaan te hebben doorgebracht ben ik er weer klaar voor", zei De Minaur, die al voor de vierde keer op een rij meedoet in Ahoy. Hij kwam nooit verder dan de kwartfinales.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
8 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geleden