Ould-Chikh draagt doelpunt op aan slachtoffers aardbeving Marokko
KERKRADE (ANP) - Walid Ould-Chikh heeft vrijdagavond na zijn doelpunt voor Roda JC tegen Telstar zijn medeleven betuigd aan de slachtoffers van de aardbeving in Marokko. Dat deed de van FC Volendam gehuurde middenvelder door met zijn handen een hartje te vormen en zijn rouwband te kussen.
De in Roosendaal geboren Ould-Chikh, met Marokkaanse roots, maakte in Kerkrade vroeg in de eerste helft de 1-0 voor de koploper van de Keuken Kampioen Divisie. Na rust verdubbelde de Duitse spits Maximilian Schmid de marge: 2-0. Invaller Arjen van der Heide bepaalde in blessuretijd de eindstand op 3-0.
Voor elk duel op het tweede Nederlandse voetbalniveau werd een minuut stilte in acht genomen voor de slachtoffers van de aardbeving in Marokko en van de overstromingen in Libië.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
7 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
12 minuten geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
17 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
19 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
21 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Kolbeinn Finnsson, Jesse van de Haar en Ivar Jenner. Finnsson en Van de Haar spelen tot de zomer op huurbasis voor respectievelijk het Noorse Vålerenga IF en SK Beveren in België. Er zijn koopopties opgenomen in de overeenkomsten. Het contract met Jenner werd ontbonden.
21 uur geleden