Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ould-Chikh draagt doelpunt op aan slachtoffers aardbeving Marokko

Ould-Chikh draagt doelpunt op aan slachtoffers aardbeving Marokko

KERKRADE (ANP) - Walid Ould-Chikh heeft vrijdagavond na zijn doelpunt voor Roda JC tegen Telstar zijn medeleven betuigd aan de slachtoffers van de aardbeving in Marokko. Dat deed de van FC Volendam gehuurde middenvelder door met zijn handen een hartje te vormen en zijn rouwband te kussen.

De in Roosendaal geboren Ould-Chikh, met Marokkaanse roots, maakte in Kerkrade vroeg in de eerste helft de 1-0 voor de koploper van de Keuken Kampioen Divisie. Na rust verdubbelde de Duitse spits Maximilian Schmid de marge: 2-0. Invaller Arjen van der Heide bepaalde in blessuretijd de eindstand op 3-0.

Voor elk duel op het tweede Nederlandse voetbalniveau werd een minuut stilte in acht genomen voor de slachtoffers van de aardbeving in Marokko en van de overstromingen in Libië.

Meer uit Voetbal

Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

11 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

12 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

12 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

13 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

13 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

13 uur geleden
Trainer Heitinga verwacht buitenspeler Moro snel bij Ajax

ZEIST (ANP) - Trainer John Heitinga verwacht dat Raúl Moro snel een contract bij Ajax tekent. "Ik verwacht hem binnen een aantal dagen wel bij ons", zei hij op een persconferentie tijdens een trainingskamp in Zeist.

13 uur geleden