Oud-winnaar Wawrinka terug in tennistoernooi Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka doet in februari voor de zesde keer mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. De drievoudig grandslamwinnaar won het toernooi in 2015. "Oud-winnaars zien we graag terugkeren. Zeker als het om een speler gaat met de staat van dienst van Stan Wawrinka", zegt toernooidirecteur Richard Krajicek.
De 37-jarige Wawrinka heeft zijn beste jaren achter zich liggen. Hij won in 2014 de Australian Open, in 2015 Roland Garros en in 2016 de US Open. Door blessureleed zakte hij ver weg, maar dit jaar toonde hij in enkele toernooien weer zijn oude glans. "Stan heeft twee langere periodes gekend waarin blessures hem hinderden. In Basel bijvoorbeeld liet hij dit jaar zien weer op de weg terug te zijn, reden waarom we blij zijn dat hij er in februari bij is", aldus Krajicek.
Na de Canadees Felix Auger-Aliassime en de Rus Andrej Roeblev is de Zwitser de derde oud-winnaar die in actie komt in het toernooi, dat van 11 tot met 19 februari wordt gehouden in Ahoy.
Meer uit Sport
TILBURG (ANP) - De Marathon Cup in Tilburg gaat zaterdag vanwege de winterse weersomstandigheden niet door. Dat meldt schaatsbond KNSB.
43 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Luke Littler heeft na zijn nieuwe wereldtitel darten "de grootste sponsorovereenkomst ooit" in die sport gesloten. Target Darts, waar de 18-jarige Littler onder contract staat, wilde de bedragen van de nieuwe, langjarige overeenkomst niet bevestigen, maar de Britse persorganisatie Press Association meldt dat met de deal een bedrag van zo'n 20 miljoen pond (23 miljoen euro) over een periode van tien jaar gemoeid is.
2 uur geledenCALPE (ANP) - Wielrenner Fabio Jakobsen staat voor "wéér een nieuw begin". Na een sportief "vreselijk" 2025 gaan zijn gedachten terug naar zijn bijna fatale valpartij in de Ronde van Polen in 2020. "Ik was toen zo dicht bij het einde en heb twee dagen voor mijn leven gevreesd. Alles wat me nu overkomt is minder slecht dan dat", zegt Jakobsen vanuit het trainingskamp van zijn ploeg Picnic PostNL in het Spaanse Calpe.
3 uur geledenBRISBANE (ANP) - Aryna Sabalenka heeft zich geplaatst voor de halve finales van het tennistoernooi van Brisbane. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg in Australië de Amerikaanse Madison Keys met 6-3 6-3.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.
1 dag geledenALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.
1 dag geleden