Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-winnaar Wawrinka terug in tennistoernooi Rotterdam

Oud-winnaar Wawrinka terug in tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka doet in februari voor de zesde keer mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. De drievoudig grandslamwinnaar won het toernooi in 2015. "Oud-winnaars zien we graag terugkeren. Zeker als het om een speler gaat met de staat van dienst van Stan Wawrinka", zegt toernooidirecteur Richard Krajicek.

De 37-jarige Wawrinka heeft zijn beste jaren achter zich liggen. Hij won in 2014 de Australian Open, in 2015 Roland Garros en in 2016 de US Open. Door blessureleed zakte hij ver weg, maar dit jaar toonde hij in enkele toernooien weer zijn oude glans. "Stan heeft twee langere periodes gekend waarin blessures hem hinderden. In Basel bijvoorbeeld liet hij dit jaar zien weer op de weg terug te zijn, reden waarom we blij zijn dat hij er in februari bij is", aldus Krajicek.

Na de Canadees Felix Auger-Aliassime en de Rus Andrej Roeblev is de Zwitser de derde oud-winnaar die in actie komt in het toernooi, dat van 11 tot met 19 februari wordt gehouden in Ahoy.

Meer uit Sport

Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

1 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

3 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

4 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

6 uur geleden
Tennisser Auger-Aliassime geeft op met kramp bij Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).

7 uur geleden
De Jong niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.

14 uur geleden
Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

1 dag geleden