Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Oud-winnaar Wawrinka al uitgeschakeld op tennistoernooi Rotterdam

Oud-winnaar Wawrinka al uitgeschakeld op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Stan Wawrinka is in de openingsronde van het ABN AMRO World Tennis Tournament blijven steken. De winnaar van 2015, die als achtste geplaatst was in Rotterdam, verloor met 6-4 7-5 van de Rus Karen Chatsjanov.

Wawrinka was in de tweede set bij een 5-4-voorsprong op 15-30 op de service van Chatsjanov twee punten verwijderd van een derde set. De Rus speelde echter drie sterke servicepunten, brak Wawrinka vervolgens en maakte het af met een overtuigende lovegame. De partij duurde anderhalf uur.

De 35-jarige Wawrinka, de nummer 20 van de wereld, was zes jaar geleden in de finale Tomas Berdych in drie sets de baas. Twee jaar geleden verloor hij de eindstrijd van Gaël Monfils.

Eerder op de dag plaatste ook Andrey Roeblev zich voor de tweede ronde. De als vierde geplaatste landgenoot van Chatsjanov was de Amerikaanse qualifier Marcos Giron met 7-6 (1) 6-3 de baas.

Woensdag komt de als eerste geplaatste Rus Daniil Medvedev voor het eerst in actie.

Meer uit Sport

Tennisster Gauff naar finale van graveltoernooi in Rome

ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.

20 minuten geleden
Sinner verbreekt met overwinning op Roeblev record Djokovic

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.

3 uur geleden
Tennisser Darderi na nachtpartij naar halve finale in Rome

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.

8 uur geleden
Spanjaard Arrieta wint vijfde rit Giro, Eulálio pakt roze trui

POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.

23 uur geleden
Eerste openlijk homoseksuele basketballer in NBA overleden

NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.

1 dag geleden
Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

1 dag geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

2 dagen geleden